Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért maradnak vastag kabátban...

Miért maradnak vastag kabátban egész vásárlás alatt?

Figyelt kérdés
Nagy áruházakban, plázákban, ha túl van fűtve akkor is mindenkit kabátban látni, le nem vennék, bármennyire izzadnak már akkor sem.

2023. dec. 4. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb, amikor plázában voltam, akkor szerettem volna leadni egy hátizsákot és egy kabátot a ruhatárban. Mivel nagy betűkkel ki volt írva, hogy nem vállalnak felelősséget a leadott holmikért, ezért inkább nem hagytam ott.

A kabátot pedig azért nem szokták levenni, mert akkor foglalt lesz egy kéz és úgy nehezebb vásárolni.

2023. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De így izzadnak benne csak, am értem az érték meg nem őrzőset.
2023. dec. 4. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert akkor nem tudok pakolni. Most képzeld már el, hogy megyek a spárban, fogom a kosarat az egyik kezemben, a másikba meg a kabátot. Akkor mi a jó istennel pakolok bele a kosárba? Ráadásul a kasszánál is rohadt kényelmetlen lenne, miközben olyan tempója van a kasszásoknak, hogy kb hozzádvágják a terméket.(Tudom, hogy mérik az idejüket, nem azért mondom... Én speciel tudom tartani velük a tempót, ha van szabad kezem)

Vagy szűk helyen, ha fogod a kabátot, akkor levered a cuccokat, felakadsz vele, stb.

2023. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
84%
Hova tegyem? Nálunk nincs ruhatár a plázákban, ha a kezemben van minden, az meg zavaró, foglalja a kezem.
2023. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rá kell tenni a kocsira.
2023. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova tegyem? Plázáról van szó, nem bevásárlóközpontról. Nincs kocsi. Ha szét van húzva a cipzár akkor nem olyan meleg amúgy.
2023. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű... Nálunk nincs ruhatár egyik plázában sem. Itthonról megcsak nem indulok el kabát nélkül.
2023. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Hová tegyem? Ha nem autóval megyek, akkor inkább magamon hagyom, mint lefoglaljam az egyik kezem, és abban hurcoljam. Nem sok plázában láttam ruhatárat eddig itthon.
2023. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 te nem izzadsz bele?
2023. dec. 5. 17:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Láttad, hogy izzadnak? Amúgy az enyémen kapucni van, és hülyén lógna, ha kézbe venném, sok időt úgysem töltök ott. Ha kint hideg volt, egy ideig még a cipzárat sem húzom le. Könnyű annak, aki kocsival jár.
2023. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!