Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek van, vagy vannak...

Szerintetek van, vagy vannak olyan férfiak, akiken jól tud állni egy nőies cipő nem a tűsarokra gondolok, hanem vastagtalpú, platform, meg stb.?

Figyelt kérdés
jan. 8. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Nincs, ha csak nem vagy Prince.
jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, persze. A platformos cipő pedig uniszex.
jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom, hogy férfiak előbb hordtak ilyen cipőket a történelem során.
jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Én ismerkednék olyan emberekkel akik szeretik a tűsarkút, nemre való tekintet nélkül!
jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A "stb." alatt mit értesz?


A platformos, meg a "vastagtalpú" teljesen uniszex. Több férfi ismerősőm is hord olyat. Semmi gond nincs vele.

jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"vastagtalpú, platform" -> én szoktam ilyeneket hordani (férfiként). Eddig senki nem szólt, hogy rosszul állna. Sőt volt olyan az egyik cipőboltban eladó, hogy "jól néz ki rajtad" (miután megpróbált meggyőzni, hogy az nem nekem való, mert női cipő).


Egyedül ami nem jött be, és nem is néz ki jól azok a vékony sarkú cipők. De egy szolidabb, vastagabb, nem túl magassarkú bokacsizma pl. tök jól tud kinézni. Sokan észre se veszik ha abba vagyok.

jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ha egy olyan cipőt eleve úgy hordok, hogy valamennyire takarja a nadrágszár szerintem az eleve nem is tűnik fel mondjuk én is szoktam néha férfiként olyan fehér cipőt hordani, ami elég jó vastag talpú, de eddig még engem sem szólt meg miatta senki az utcán. Bár szerintem ha eddig nem szóltak meg, akkor azt jelenti, hogy van amely tökéletesen megy a testhez, valamint a ruházathoz. Én személy szerint már nem egy olyan fiú vagy férfitársamon láttam pont olyan cipőt, melynek a fűzővége mondjuk aranyfényes s a cipő meg fehér vastagtalpú ám valahogy ez nekem tényleg nem tűnt fel.
jan. 9. 19:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyit leszögezek, hogy nem vagyok Prince sem egyéb.. ahogy az első hozzászóló írta.
jan. 9. 19:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7/8: "ami elég jó vastag talpú."


Konkért példát tudsz mondani,és menni a "jó vastag talpú"?

jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Balenciaga, Buffalo, New Rock - csak három olyat említek, amiknek vannak elég vastag talpú modelljei, sőt, a két utóbbinak főleg csak az van...:DDD Van köztük csajos, pasis, és egy sor uniszex is. Magyarán az értelmes vastag/platform talpas lépők közül rengeteg olyan van, amiket simán hordhat srác.
jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!