Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nem egyszerű a...

Csak szerintem nem egyszerű a vásárlás ruha/cipő téren?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm benyögte,hogy az a cipő 35 ezerért már biztos hogy nem műbőr.

Neten néztem cipőt,közben beszélgettünk.

Hát itt elgondolkodtam.

A tetszés szerintem egyszerű,hiszen látja az ember hogy milyen.

De az összes többi szempont...


jan. 9. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem egyszerű, mert széles a lábfejem és a legtöbb cipő kényelmetlen. Ezért ha találok olyat, ami kényelmes, akkor egyből veszek belőle 2-3 párral, az jópár évre elég. Cipőből nem veszek olcsót, kevés cipőm van de azok általában évekig bírják, jó minőségűek. Mostanra megvannak a kedvenc márkáim.
jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, mint az első. Bevált márka, fazon, ha valami nagyon jó, akkor veszek belőle még kettő párral, az én lábam már nem fog nőni. Rieker az egyik kedvenc márkám. Szerintem az még a megfizethető kategória. Sportcipőből meg az Adidas Campus. És ezekből vagyok feltankolva :)
jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Cipő az nehéz nekem is, nagyon nehéz olyat találni, ami nem töri a sarkam. Ruha is tud bajos lenni, bár azzal már nem szenvedek annyit, mint régebben.
jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Cipőt nekem könnyű venni, pedig kiáll a bütyköm, haránt boltozat süllyedèsem is van. Jana, rieker, mustang amik jók szoktak lenni mindig.


Dzsekikkel van gondom. Mindig rövidek rám. Nem vagyok pedig magas, csak 168cm. A netes kèpen a modellek elvileg 170-180cm magasak ès legalább 10 centivel hosszabb rajtuk az adott termèk mint amit kèzhez kapok.

jan. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!