Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok! Szeretitek...

Gimis lányok! Szeretitek felkelteni a pasik figyelmét matrózblúzban, vagy inkàbb zavaró? Milyen bugyit, melltartót, szoknyát húztok hozzá?

Figyelt kérdés
jan. 10. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én már elmúltam harminc, de én csak a suliban voltam fesztelenül az egyenruhában, utáltam, ha megnéznek benne az utcán. Általában vittük magunkkal ruhazsákban és csak a suliban vettük át pont ezért. Nálunk lehetett nadrághoz felvenni, úgyhogy a legtöbben úgy hordtuk. És hogy mit vettem alá? Mivel fázós vagyok mindig volt alatta minimum egy fehér póló, de hidegben, mondjuk október 23ra hosszú ujjú fehér aláöltözet volt alatta. A nyakkendő alatt látszott is a Nike jel.
jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én mindég felfigyelek matrózblúzos kislányokra, és jót nevetek rajtuk, hogy ennek vajon mi is az értelme..?
jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 éve ballagtam gimiből. Nekünk nem kellett csak annyit kértek hogy ha ünneplő ruhás nap van akkor fehér blúz és fekete szoknya nekünk lányoknak. Aki nagyon nem akar szoknyát akkor fekete alkalmi nadrágot felvehet, de csak az volt az egyetlen fajta nadrág amit elfogadtak. Elegáns rövidnadrág sem volt megengedve és fekete farmer sem!


Ha szoknyába kellett menni akkor testszínű harisnyát kellett felvenni, simát nem mintásat. Aki feketét vett fel azt még elnézték de mondták hogy következő alkalommal ne.

Ha jó idő volt akkor nem kellett a harisnya.

jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!