Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számodra mit jelent a k*rvás...

Számodra mit jelent a k*rvás öltözködés?

Figyelt kérdés
Nem provokáció a célom, nő vagyok és érdekel.
jan. 23. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nincs erre konkrét szabály, mindenkinél máshol van a határ. Ha úton, útfélen ajánlatokat kapsz, netán meg is fogdosnak, akkor gyanakodhatsz, hogy olyan.
jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a saját megjelenésem miatt kérdezem, de köszönöm a választ.
jan. 23. 16:22
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

A k*rva akkor is k*rva marad, ha holnaptól lefátyolozva jár.

Nem feltétlenül kötném a ruhák mennyiségéhez. Mert van különbség az “olyan meleg van, hogy szétrohadok a napon” és a “szánt szándékkal mutogatni akarom magam” szettek között.

A magyar embernek minden ribis, ami nem a konzervatív nagyasszonyok meg a szürke kisegerek öltözködési mintája. Olyan meleget, mint ami Afrikában vagy Dél-Amerikában van, lehet, hogy soha nem tapasztalnak meg.

jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha látom a segge vonalának akár az árnyékát is az szerintem már rohadtul ízléstelen. Főleg mikor hurkás a felső combja. Mellet szerintem lehet ízlésesen villantatni, felsőruházatnál inkább maga a ruha stílusától függ. Láttam már olyat akinek nem volt kint a melle de a hasa teljesen csupasz volt, valami proli lógós köldökpiercinggel és csípőgatyával párosította. Mindezt egyetemen, ha nem ismertem volna azt hittem eltévesztette a házszámot a nénnye.


Egyébként az hogy ajánlatokat kap valaki vagy megfogdossák szerintem egyáltalán nem mérvadó, nincs olyan lányismerősöm akit ne ért még volna ilyen atrocitás úgy hogy legkevésbé sem volt kurvás az öltözködése. Egy átlagon felüli szépségű lány után egy mindent takaró szakadt télikabátban is utánafütyülnek.

jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hálószobába való ruhában mászkál, pl combfix.
jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ide is beírom, hogy én nyáron a jó időben topot és biciklis gatyát szoktam hordani, igaz, korántsem azért, hogy mutogassam magam, hanem mert kényelmes és jól érzem benne magamat. Bár élőben soha nem szóltak be emiatt (sajnos az velem is előfordult, hogy hozzáértek, megfogták a bicónacis hátsómat), de ezen a fórumon olvastam olyat bizonyos személyektől, hogy ez az öltözködés is ribis lehet. Kérdem miért? Akkor sok lány kapná ezt a jelzőt, mert jó időben elég sokan szoktak ilyen kényelmesen, sportosan öltözni...
jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez egy mozgó kategória, minél inkább le van szabályozva, tiltva, tabuvá téve, hogy mi számít "ráutaló magatartásnak", annál inkább rá vannak kattanva egyes férfiak.



Pl ahol csador van bevezetve, ott már ha kinn a bokád, az is "ráutaló magatartás". Azoknál a törzseknél, ahol meg minden nõ félmeztelen, a szemük se rebben.


Az 1800as években a templomban is elõvették a mellüket a nõk ha a babájuk felsírt, de pirosítót használni ribis volt.


Most meg fordítva, a pirosító tök normális, de mellet elõvenni tabu.



Szóval az egész fogalom kultúrális kontexusban létezik csak.

És eszerint változik is.



Más lesz ribis egy metropoliszban, és más egy kis faluban.

jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Haspóló. leggings. dekoltázs. forró naci.
jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Húh, a haspóló köldök piercinggel tényleg nagyon ribis
jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!