Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legstrapabíróbb cipőfűző?

Legstrapabíróbb cipőfűző?

Figyelt kérdés
Van egy DRK bakancsom aminek fémből van a fűzőkapocs része, és 1 év alatt már a második cipőfűzőt “eszi meg” mert mindig elkopik és szakadni kezd. Keresem a legjobb szakadásállő fűzőt! Kérlek csak személyes tapasztalat alapján adjatok ötletet hogy hol vehetnék ilyet.

febr. 3. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Berántózsinór. Oké, nem szép, meg piszkosul meg kell tépni, hogy ne akarjon lazulni, de nem találtam jobbat. Mondjuk én a tróger bakancsomban használom, de tényleg fontolóra venném, bármi másba is kellene. Ha más nem, pótfűzőnek, az kevésbé cink... Egyébként elképzelhető, hogy lehet színre kapni, vagy akár festeni valahogy, nem kellett ilyesmivel foglalkoznom szerencsére... Úgy szoktam, hogy a két végét azonnal vágás után fixre égetem, húzok rá szinte dupla vastag 3:1 zsugorcsövet (na az van színre bőven), és gyorsan rámelegítem. Kicsit hosszabban gondolom érdemesnek, mint ahogy szép lenne, de szintén nem próbáltam rövidebb zsugorcsővel a lezárást.
febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!