Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl kiöltözés lenne ez suliba?...

Túl kiöltözés lenne ez suliba? Vagy vegyem fel simán? 19/f

Figyelt kérdés

Átlagosan öltözöm, trikók, pulóverek (sima vagy oversized), szűkebb farmer, melegítő...

De néhanapján kedvem lenne elmenni suliba mondjuk fehér ing + fekete mellény + fekete farmer kombinációban (persze nyakkendő nélkül :D).

Valahogy így:

[link]



febr. 14. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sok. Semmi baj nem fog történni ha ebben mész, csak indokolatlan. Esetleg egy ing és farmer kombó, az elég laza.
febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó, ha ez a stílusod. Nem kell mindenkinek egyformának lenni.
febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A mellényt hanyagolnám a helyedben, de a többi ok.
febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Mellény szerintem is fura, de ing+farmer az teljesen okés, csak ne legyen ünneplős hatású (pl tűrd fel az ujjait, vagy anyagában legyen lazább fajta)
febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedved van hozzá így öltözni, miért ne tehetnéd?! Én egyetemre volt, hogy öltönyben mentem. Semmilyen alkalom nem volt, nem vizsgáztam, csak szimplán ehhez volt kedvem. Páran rákérdeztek, hogy színházba megyek-e. :D De nem zavart különösebben.
febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok, persze, de ha tetszik, menj így
febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, biztos megnéznek, de szerintem nagyon elegáns tud lenni egy pasi fehér ingben, meg a mellény mellé az is nagyon jó ötlet. Nekem tetszene:)
febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, egyébként nekem is tetszene (na nem pont az ing, hanem hogy megvan a saját stílusod, és jól érzed benne magad)
febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!