Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek 150 ezerért egy "superc...

Vegyek 150 ezerért egy "superclone" Rolex replikát ha eredetire nincs pénzem?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a 36mm-es Rolex Datejust, de egy eredeti 2-3 millió.


A 150 ezer ft-os másolatok teljesen megegyeznek az eredetivel, alkatrésztől kezdve minden, de még a súlya és az alkatrészek minősége is megegyeznek az eredetivel.


Látam egy videót mikor egy YouTuber bevisz egy superclonet egy ékszerészhez, és nem hitt a szemének hogy egy hamis Rolexet vizsgál be mert annyira jól lemásolják hogy csak mikroszkóp alatt tudták kideríteni hogy nem eredeti.


Persze egy ilyen superclone 150-200ezer forint.



febr. 15. 08:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Látszik a sületlenségeidből, hogy nem értesz a témához.


(Valaki, aki ért az órákhoz és bizony Rolexei is vannak, eredetiek)

febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
58%

Kérdező ne etesd a trollt. Az utóbbi videóban mondják hogy szabad szemmel nem látható hogy egy Rolex eredeti vagy hamis. A videó végén a szakember megmondja hogy minden egyes eredeti Rolexenként van 20db hamis amiről a gazdájuknak fogalmuk sincs hogy hamis Rolexük van ha használtan vették meg és nem vizsgálták be egy szakembernél.


Sajnos a Facebookos marketplace tele van hamissakkal milliókért kitéve, és sokan be is dőlnek ezeknek a csalásoknak.


A kérdésre

febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
73%
A kérdésre válaszolva, azt te döntöd el hogy akarsz-e venni. Az mégis jobb ha tud az ember arról hogy hamis Rolexet vesz, meg minthogy egy eredetiként átsóznak egy hamissal mert a Facebookon órás csoportokban tele van ilyen posztokkal hogy átverték őket.
febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon rossz érzéssel viselném. Bár az eredetit is, mivel 30 évesen nincs egzisztenciám.


Egy 25 ezres Casio-val viszont kellemesen érzem magam. Ez vagyok én.


Az én véleményem, hogy akinek nem hiányzik 2-3 m (mondjuk szerintem már bőven több az eredeti...), az abban a kategóriában van, hogy jól érzi magát, ha felveszi majd.


Ha valakinek hosszú éveket kell spórolni, és akkor is megviseli az a kiadás, akkor fel kell tenni a kérdést, hogy biztos szükség van-e erre.


100-150 ezerért vannak kiváló "örökélet" órák, és nem vered át magad...

febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14 vagyok


Inkább nézz egy Seiko-t.


Ezt lefelejtettem.

febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, vedd meg.
febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én inkább adok pénzt egy olyan óráért ahol a előállítási költség nagy részét nem arra fordítjàk hogy úgy nézzen ki mintha. Ez a baj a hamisítványokkal, hogy ott csak a külsőségre mennek. Persze az óráknál ez is fontos de igazi órakedvelőknek az legalàbb olyan fontos, hogy mi lapul a tokban. Valódi órakedvelők ezért nem vesznek hamisítványt(azon túl hogy illegális, ciki és nem is etikus).
febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

A drágább replikák amiről a kérdező kérdez, azok belülről is megegyeznek az eredetivel.


[link]

febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18

Kinézetre.

febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pénzkidobás az egész… 150-200 ezer ft-ot kidobni csak a látszat miatt… Nem mellesleg utána nem hinném, hogy el tudod adni olyan hamar


Ha nagyon a Rolex-ek jönnek be talán nézz Pagani design órákat. Kinézetre ctrl+c és ctrl+v a Rolexhez képest és áruk is elfogadható, valamint szerintem eladhatóbb is, mint egy replika Rolex

márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!