Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein rendelesélnél meg kell...

Shein rendelesélnél meg kell adni a kártya adatait... Ez mennyire biztonsàgos???

Figyelt kérdés
Soha nem rendeltem eddig de félek hogy ha megadom a kártya adatait le vehet a kártyáról több pénzt...

febr. 15. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hasznalj egyszerhasznalatos, ugynevezett virtualis kartyat, ami mogott egy hasonlo virtualis szamla van annyi penzzel, amennyi az aktualis vasarlashoz kell.


Vagy valaszhatod azt is, hogy egyaltalan nem vasarolsz a kinai ipari hulladekot arusito webshopban.

febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a PayPal fiókom van beállítva a Shein-en. Semmi gond nem volt belőle eddig. De a virtuális bankkártya is jó megoldás lehet.
febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 15. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én GooglePay-jel fizetek. Ott a telefonomon lévő alkalmazásban vannak a kártya adatok, elvileg harmadik fél nem fér hozzá. Kényelmesebb is, mert nem kell állandóan bepötyögni.

De rengeteget vásároltam aliexpress, shein, stb oldalakról direkt kártyás fizetéssel, soha nem volt még semmi gond. Ott direkt nem szoktam kérni a kártya adataim elmentését későbbi vásárlásokra. Az engem is zavarna ha valahol Kínában tárolnák a kártyaadataimat. Elvileg van rá esély, ha nem is túl nagy, hogy valami kémprogrammal lementsék. Ennek kiküszöbölésére találták ki a kétlépcsős azonosítást online kártyás fizetések esetén. Na meg a folyószámlámon ezért sem tartok nagyobb összeget pár százezernél. Persze az se lenne kellemes, ha ennyit lenyúlna valaki.

Ha valaki nagyon parázik ettől, a virtuális kártya is megoldás lehet, amire csak a vásárláshoz szükséges összeget teszed át.

febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!