Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 45 kilós, 155 centis vékony...

45 kilós, 155 centis vékony lány xxs méretű ruhákat hol vegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pici idomokkal rendelkező (fent és lent), kb 45 kilós 155 centis lány hol tud xxs méretű normális, nem tiniruhákat venni, amik jól fognak állni nyárra? (25+) Ha küldenétek akár ötleteket is, hogy miképp kellene öltözködni, azt megköszönném!

febr. 17. 05:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ekkora vagyok -1cm. New yorker, tally weilj-be szoktam venni.
febr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
New yorker.
febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M, NewYorker, kínai üzletek stb
febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
New yorker, bershka, zara
febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
79%
Shein aranybánya a 47 kilómnak, főleg mert sok olyan cucc van, ami pici mellel néz ki jól. Tallyban is vannak felnőttesebb darabok, de nekem azon hamarabb szétmentek.
febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Sinsay-ről szoktam rendelni, onnan jó a legkisebb méret. 156cm/43-44kg
febr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tally, berahka, stradivarius
febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem épp frissek a tapasztalataim, hanem több évesek, de én 150 centivel és akkor kb 40-45 kilóval (azóta csak a súlyom több😂) mindig a Tally-ból, Sinsay-ből, kínaikból öltözködtem meg barátnőm sokszor nekem adta a Bershka ruháit, azok tényleg nagyon picik voltak. A Tallyban volt pár éve tudtommal egy újfajta méretezés, nem tudom, azzal mi a helyzet, de előtte ott én mindig XS/S-es ruhákat vettem vékonykán, az XXS tényleg nagyon kicsike volt.

Illetve a Zara, Reserved gyerekrészlegén vannak pl néha teljesen szolid, felnőttes nadrágok, egyberuhák, én is vettem már és pl a ruhámat mindenki dicsérte a munkahelyemen, hogy milyen csinos, elegáns, le voltak döbbenve, mikor mondtam, hogy 152-es gyerekrészleges darab. :)

febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!