Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő nagy lábamra,mi jó megoldás?

Cipő nagy lábamra,mi jó megoldás?

Figyelt kérdés

Kicsit csúszkál sportcipőbe lábam,olvastam cipő hátuljába lehet beragasztani olyat,ami 1cm-el kicsinyíti cipőméretét,pontosan mi neve és hol kapok ilyet?

Kb pont ennyi segítene,jó legyen.


febr. 17. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos talpbetét is segíthet.
febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon se csúszkál láb,megtartja igaz?
febr. 17. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Talpbetet,akar tobb is.
febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van zselés, memóriahabos, stb. Különböző vastagságú.
febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ok,csak nem értem hogy segít,az talp alá megy,nem sarokhoz ahol lejönne valamennyi cipő hosszából.
febr. 18. 07:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy ilyen cipőm ami picit nagyobb volt és hiába raktam bele talpbetétet, sosem volt igazán kényelmes. Azt a sarokba ragasztható valamit is kipróbáltam, de semmit nem ért. Ahogy vettem fel a cipőt, már le is jött. Szóval szerintem nincs igazán jó megoldás a nagyobb cipőre. Valahogy mindig kényelmetlen lesz.
febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy vastagabb talpbetét szűkíti belül a cipőt. Így nem tud benne a lábad előre csúszni. 1 méretet lehet így elcsalni. Kettőt már nem igazán.
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ok,így értem,köszönöm segítő válaszaid.

Nem sokkal nagyobb,befér 1ujjam cipő és lábfejem közé,az eggyel kisebb pedig szűk volt.

Pl előző sportcipőm 42 2/3as méret volt,ez pedig 43as.Ha jól meghúzom cipőfűzőt nem is mozog lábam,csak úgy meg középen kényelmetlen.

febr. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!