Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főváros és környékén férfi...

Főváros és környékén férfi öltöny szett maximum 150-200 ezerért?

Figyelt kérdés
Hol kapni ilyen áron esküvőre öltönyöket?

febr. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
MrSale?
febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zaraba olcsobb es igenyesebb . Lagy esesu draga anyag, spanyol szabassal.
febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Nem tudom, elgépelted-e a nagyságrendet, de 15-20 ezernél nem adnék érte többet. Ha mégis annyira extrém volt ezen a téren a hiperinfláció, akkor inkább esküdnék teszkós farmerben meg pólóban. Fejjenek tehenet, ne engem.
febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: A 15-20e Ft már 15 éve is a rossz szabású, gyenge anyagú ballagási öltöny árkategóriája volt. Nem gépelte el. A teszkós farmer sokat elmond rólad.
febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem elgépeltem.Sajnos 15-20 ezerért már semmit nem adnak,nem, hogy öltöny szettet.

Egyébként úgy vagyunk vele, hogy egyszer kiadunk rá nagyobb összeget, és akkor remélhetőleg nem csak az esküvőn lesz viselve. Nyilván nem valami extrém színt szeretnénk,hanem olyat,amit később más alkalmakkor is fel lehet majd venni.

febr. 24. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Lavard?
febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ada100 ***** válasza:
100%
Digel Store a legjobb!
febr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!