Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy L- es ruha miért nem...

Egy L- es ruha miért nem drágább, mint pl egy S- es?

Figyelt kérdés

febr. 25. 14:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Mert ugyanaz a darab. Nem lenne etikus drágábban árulni.
febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Arra gondolsz, hogy miért nem drágább, ha több anyag kell hozzá? Mert mindenki kiakadna rajta és macerásabb lenne az árazás is. Egyszerűbb átlagárat számolni és mérettől függetlenül annyiba kerülnek. Amúgy sem hiszem, hogy olyan sokkal drágább lenne egy L-es, mint egy S-es, nem érné meg ezzel szórakozni mondjuk 50 Ft miatt.
febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
68%

1-2 egyet értek.

Nem lenne igazságos, ha valaki drágábban tudna venni csak ruhákat, mert nagyobb a mérete.

febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is agyaltam

De így se igazságos mert egy sportos széles vállú kondis embernek épp hogy jó az L-es míg egy vézna akár magasabb de vékony embernek elég az s-es és ugyanannyit fizet a kevesebb anyagért

febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Amíg a buszon is egy ember elfoglal 2 vagy akár három helyet is, nem értem mi ez a kiakadás 1 vagy 2 centi kis anyagon... Főleg hogy szezonban amúgyis a besz.ár majd 3-szorosával adják el... tökre nem releváns a kérdés.
febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

"Amúgy sem hiszem, hogy olyan sokkal drágább lenne egy L-es, mint egy S-es, nem érné meg ezzel szórakozni mondjuk 50 Ft miatt."

XS és XXL között már nem 50 forint az eltérés.

febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Kis darab emberként gyakorlatilag te fizeted meg a többletanyagot, ami a nagy darab emberek ruhájához kell, és ez hol igazság?
febr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg sehol máshol nincs ilyen, pl. vendéglátásban is lehetne pampogni, hogy én ugyanannyiért akarom a nagy adagot, mint amennyibe a kis adag kerül, mert igazságtalan, hogy én nagy termetű emberként drágábban ebédeljek, mint egy kis termetű ember.
febr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekruháknál láttam már ilyet. Ugyanaz a ruhadarab, de a három évesre való olcsóbb, mint a tíz évesre méretezett.
febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ennyi erővel a nagydarab embereket adóztassák meg, mert több oxigént használnak, több élelmet, vizet fogyasztanak és ez károsabb a bolygóra?

Vagy hogy gondoltad ezt a logikát? 😂

márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!