Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipőt, kondit, vagy...

Tornacipőt, kondit, vagy balerinacipőt vegyek fel nylonharisnyával, hogy ne legyen kellemetlen szagú nap végére a lábam?

Figyelt kérdés
Egész napos randim lesz egy sráccal, nap végén vacsorával a szüleinél. Mindenképp harisnyát szeretnék felvenni.
márc. 1. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tornacipőt, mert a balerina még hideg, a kondis meg nem oda való.

A tornacipő átlagos ma már.

márc. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én balerinát vennék. Ez így nagyon csinos lesz.
márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szánalmas kérdés. Lábszag független attól mit veszel fel, milyen cipőt, zoknit, harisnyát...

Ha szexelni fogtok, akkor úgy is lefogtok tusolni.

Szerinted a pasidnad nem szokott lábszaga lenni zokniban? Lol.

Én gyakran hordok nylonharisnyát, többféle fajta cipőkkel de ritkán van olyan, hogy érezni valamit.

De ha előfordul nálad, akkor van lábspray, és befújod.

márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

A lányok lábszaga nem kellemetlen a fiú számára.

Úgy értem, a lányoknak nem olyan erős, büdi, mint némely pasinak, így ha picit még érezhető is, ami leginkább cipőszag, nem lesz zavaró, sőt…

márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

#4 én már éreztem olyan büdös női lábszagot, hogy elhánytam majdnem magam...

Épp ezért nem szokás társaságban levetni a cipőt, evés és társalgás közben ne kelljen érezni a másik vagy a saját büdös lábszagát.

márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Én meg még nem 5 ös és vendégségbe, lakásba mindenki leveszi a cipőjét, senki nem megy be utcai cipővel, legalábbis a mi köreinkben.

A putrikban biztosan vannak büdös lábú nők, meg olyanok is, akik saras, utcai cipőben mászkálnak a lakásban, de felénk ez nem szokás. Felétek a jelek szerint igen 😉

márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tornacipő ilyenkor még. De abból is valami jobb fajta ami szellőzik.
márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

#6 hiába vergődsz, ha lakásba hív valaki vendégeket akkor nem illik cipő nélkül bűzlő lábszaggal asztalhoz ülni, mert eleve trampli, kulturálatlan dolog.

Éppen ettől fél a kérdező is, hogy érződni fog, attól undorítóbb sincs ha vkinek kaja közben bűzlik a lába!

Ha sáros, téli idő van akkor még a házigazda gondoskodik váltócipőkről, ez a szokás polgári, kulturált körökben.

márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, itt a gyíkon senkinek sem büdös a lába, a valóság meg az, hogy jó időben a kicsit sem szellőző, rohasztó nylonharisnya+full zárt orrú, oldalú (tehát a balerina is) cipő egyenes út a lábszaghoz, pláne ha mozogtál, sétáltál is sokat. Vigyél magaddal dezodort és fújd be mondjuk a mosdóban a lábad. Esetleg váltóharisnya. De a legegyszerűbb egy normális pamut anyagú lenne, azzal nincs ilyen probléma meg a rendes pamut zoknival sem. Nadrágban és szép zárt cipőben, zoknival is lehet valaki csinos és még lábszaga sem lesz.
márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9 most tényleg külön akarod kezelni a nylonharisnya és pamutzokni szaghatást? Ez nonszensz, nem a harisnya/zokni anyaga miatt lesz büdi a láb, lehet pamutba is az, ha koszos a lábbeli, akkor édesmindegy ki mit húz a lábára!

Én gyakran hordok nylonharisnyát, de szinte sosincs lábszagom, mert tiszta lábbeliket hordok, és sokfélét.

Pasik nem nagyon hordanak nylonharisnyát, mégis általában a legtöbbnek masszív lábszaga van nemde?

márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!