Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temun mennyire megbízható a...

Temun mennyire megbízható a méretezés?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy felsőt Temuról, de nem tudom, hogy mennyire megbízható a kiszállítás és a méretezés, előre ki kell fizetni a rendelést, vagy a futárnál is lehet?

márc. 3. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre kell fizetni, utánvét külföldről nincs. A méretezés kínai, szóval lehet hogy akár több számmal nagyobb kell. Általában fel vannak tüntetve a pontos paraméretek a leírásban, az alapján válassz, ne a szokásos európai méreted szerint.
márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.



Ezer meg egy fast fashion beszállítójuk van, mindnek más a méretezése. Általában ázsiai, ami azt jelenti, hogy az ottani XL az itteni S-es méret.

márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MolotovPunk ***** válasza:
Általában semennyire.
márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem eddig minden jó volt, habár alaposan átnéztem a leírást és véleményeket is! Időben is max másfél hét és itt volt mindenem. Kb 6x rendeltem.


Ha gondolod új felhasználónak tudok adni kuponcsomagot és 30% kedvezményt első rendeléshez. Írj, ha érdekel.

márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
én most rendeltem. a mellméret cm-be, csak azt vettem figyelembe, semmi mást, hiszen 2X S M meg 38, meg 46... ez változó. de oda van írva a mellméret cm-be, ez alapján vettem - nem hinném hogy ezzel nagyon mellé lehet lőni, hiszen a cm az cm - nem méretezés kérdése..
márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
és valóban ma jött meg a rendelés, és hajszálpontos a méret. tehát cm-t nézzetek, az nem méretezés kérdése.
márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!