Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen testalkatnak állnak...

Milyen testalkatnak állnak jól az ilyen ruhák?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ilyen cicis, széles csípőjű, hanem kicsit vékonyabb, laposabb, azon jól áll? Vagy méginkább laposabbnak mutatja?

[link]


márc. 3. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szoktam ilyen ruhákat hordani annak ellenére, hogy nincs ilyen alakom, mint a képen lévő hölgynek. Nem vagyok az a tipikus elöl deszka hátul léc, de ettől azért laposabb vagyok, mégis elég sokszor hallom, hogy jól állnak az ilyen fajta ruhák.

Ha neked tetszenek ezek a ruhák szerintem nyugodtan hordj ilyeneket

márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
83%
Igen, én izmos vagyok de vékony, mellem szinte nincs, a csípőm keskeny, mégis jól állnak az ilyen ruhák.
márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek pont olyan ruhák, ami bárkinek jól állhat. De szerintem ezt úgy kell csinálni, hogy felpróbálsz egy ilyen ruhát és belenézel a tükörbe. Jól érzed magad, szerinted jól áll? Hordd. De alapból, annyi testalkat van a világon, nincs két egyforma ember, szóval most az, hogy ez a ruha nem áll jól az x testalkatnak, az így eléggé nagy általánosítás.
márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg előtte. Ha keskenyebb a csípőd akkor én fölé vennék valamit ami elvág deréknál esetleg valami dzsekit. Ha vállad nagyon szélesnek érzed akkor valami hosszabb kardigánt vagy hosszabb válltömés nélküli blézert esetleg karcsúsítotatt és derékra raknék egy övet
márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok, elég pici mellem van, a csípőm szélesebb, de nekem jól állnak az ilyen ruhák, nem mutatnak laposabbnak.
márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek kb. tökéletes alakja van. Ez a ruha kegyetlenül megmutat mindent főleg, ha ilyen vacak vékony anyagú.
márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!