Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is ment már haza buliból...

Más is ment már haza buliból mezítláb? Nekem feltörte a tűsarkú így hazafele levettem.

Figyelt kérdés

márc. 11. 12:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
#19-es voltam.Mivel jött pár privát leírom: nagy lábam van,elég nehéz magassarkút talàlnom.Diplomaosztó volt és a tanulás miatt nem sok időm maradt cipő vásárlásra (akkor még nem volt ennyire divat online vásárolni).Vettem egy számmal kisebb cipőt csak arra, hogy átvegyem az oklevelem meg lefényképezkedjek. Aztán végül nem bírtam ki hazáig,egy utcán mezítláb mentem.
márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Mentem már haza így, nem csak buliból hanem iskolai ünnepségről is
márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%
Mentem, mert ittasan bátrabb vagyok
márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mi olyan hihetetlen abban, hogy valaki meztélláb maszkál az utcán? Én is kaptam a hitetlenkedő privát üzeneteket... Én vidéken nöttem fel, volt, hogy papucsunk sem volt. Nem volt olyan év, hogy ne vittek volna a sürgősségire, mert beleléptem egy szögbe, de volt amikor tüskéket szedegettek ki a talpamból szemöldökcsipesszel... De meztelencsigára is ráléptem már, azt még lemosni sem lehet... Sirva röhögtünk az egészen. Ma meg megvannak rökönyödve az emberek, már a kavicson sem mennek, vagy a füvön, mert az szúr... Pár éve vizsgázni voltam, és szó szerint elemeire hullott a cipőm, egyik lépésnél a talpa ott maradt... Na, bumm összeszedtem, kidobtam és mentem tovább. Mit kellett volna tennem, vártam volna a csodát, hogy visszaragad? 4 sarokkal arrébb tudtam venni új cípőt, mert akkor nem volt kedvem a vonaton is mezitláb lenni, és úgyis kellett a cipö... Ha megspékéem az egeszet egy jó bulival és némi alkohollal, akkor simán hazáig megyek meztélláb...
márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor megyek mezítláb haza de gyakran már buli közben is leveszem. Nekem természetes hogy ha elfárad a lábam akkor nem kínzom többet. Koncerten is ugyan így. Fesztiválra mentem már teljesen mezítláb is, ott legtöbbször minden cipő tönkre megy vagy olyan mocskos lesz hogy nem lehet utána rendesen megtisztítani.
márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan fiú vagyok, de az egyik Nike cipőm annyira nyomta a talpamat egy pontban nyáron Gárdonyban, (Gárdonyi diszkó mint szórakozási lehetőség este a Velencei tónál) hogy éjjel hazafelé azt mondtam én ezt nem bírom tovább, és levettem. 3 km-t gyalogoltam utána.


Előbb írták a füvet, haver kertes házára vigyáztam vidéken, minden este locsolni kellett a füvet, első nap még szúrt a fű, harmadik nap már nem is éreztem, a hét végén pedig már a faluba is mezítláb mentem.

márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

Nekem is volt már több alkalom, nem feszélyez ez a helyzet, alkohol hatása alatt volt már hogy különösebb ok nélkül levettem a cipőt, mert szeretem az érzést.


Nem ez volt a helyzet a legdurvább esetben: egy reptérre érkeztem éjfélkor, hajnal 5 körülre pedig volt buszjegyem tovább a városközpontból. Váratlanul ért, hogy busz már nem járt, így hát nekiindultam gyalog a 15 kilométernek, belefért az időmbe. De szinte azonnal éreztem, hogy ez a séta mégsem fog menni, mert mindkét sarkamom vízhólyag lett a korábbi túrázásoktól. A cipő kínszenvedés volt, de taxit nem voltam hajlandó fizetni, és a hajnali jegyemről se akartam lemondani, így egy megoldás maradt. Először felszabadító érzés volt mezítláb, de azért 3-4 óra az aszfalton mégse a legjobb élmény. Az biztos, hogy emlékezetes maradt.

márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan hogy eleve mezítláb mentem buliba 😅
márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
28: én is mentem már úgy.
márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%
Én félnék az üvegszilánkoktól
márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!