Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted miért állt át francia...

Vinted miért állt át francia nyelvűre? Pedig magyar van beállítva a beállításoknál.

Figyelt kérdés

Átállt francia nyelvűre az egész nekem pedig a beállításoknál továbbra is magyar van beállítva és alapból is csak magyar és angol választható. Mégis az applikáció nagyrésze, nem egésze, francia nyelvű lett.


Hogy, hol lehetne visszaállítani?



márc. 11. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Volt már máskor is ilyen hiba. Szerintem nem tudsz vele mit csinálni, majd helyre jön. Esetleg ha tudod, frissítsd az alkalmazást.
márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen nekem is szokott lenni

Rendszerhiba lehet

márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Nincs letöltve francia billentyűzet? Bizonyos alkalmazások ilyenkor az elterjedtebb nyelvet használják. (LinkedIn is ilyen)
márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is szokott ilyen lenni. Először átállítom angolra, majd vissza magyarra és tökéletesen működik tovább.
márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is rengetegszer csinál ilyeneket a vinted, én kijelentkezek a profilomból majd be… Néha megjavul, néha nem, de szerintem egy próbát megér
márc. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Magától visszaállt.

márc. 12. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Most miért szavaztok le mindenkit? Senki nem tudja pontosan mi lehet a hiba oka, de mindenki próbál segíteni, hogy neki hogyan javult meg…


Aki így leszavazza a másikat az legközelebb írja már meg a pontos hibát…

márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én megksözöntem de senkire semmit nem szavaztam de most akkor felértékelek mindenkit.
márc. 12. 16:05
 9/10 anonim válasza:
100%
Teljesen igaza van a 8-asnak… Ha már nem tudjátok a konkrét megoldást legalább azt ne hátráltassátok aki próbálna segíteni
márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy idöben az ali vagy az ebay, már nem tudom melyik állt át spanyolra. Akármit csináltam, mindig az jött ne, Akkor kezdte, amikor valami spanyol terméket nézegettem. Már nem tudom hogyan ment viaaz angolra ami az alap.
márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!