Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Converse...

Mi a véleményetek a Converse cipőkről? Mennyire kényelmesek? Mi a benyomásotok, ha valakin láttok ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett pár dizájn, egyediek és úgy érzem tökre passzolnának hozzám, de nem akarok olyan lenni, mint mindenki más. Hogy nekem is van és uu akkor most menő vagyok, mostanában elég felkapottak lettek. Nem is ezért szeretnék meg a márka jelzés se érdekel. Egyáltalán jó minőségű?

márc. 11. 23:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
3 pár Converse van, nagyon szeretem őket, viszont van hogy egy idő után fáj a talpam, de ez is változó
márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Tudni kell a helyén kezelni, ennyi az egész :) Ős klasszikus, de sajnos nem túl kényelmes cipő, és nem is valami tartós. Bár ez utóbbi, úgy gondolom, hogy elég naiv elvárás bármivel szemben is. Egyébként az utóbbi időben egész jó extrém modelleket is kihoztak belőle, főleg a Run Star modelleket értem ez alatt. És ezek kényelmesebbek is.
márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
69 %...Látom, hogy itt mindenki ért a cipőkhöz xD Is xD
márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
67%
Nekem a legjobban bevált márka. A stílus is tetszik, és ha már megengedheti valaki magának, hogy márkás cipőt hordjon, nincs vele semmi baj, hogy nem a pepcos vászon tornacipőt veszi, hanem a converset. Általában kemény menet mire betörik, de nekem 3 van (egyelőre :D) és ebből egyet felvettem és sosem tört fel. Csak idő kérdése és megszokja az ember.
ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!