Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz olyan...

Csak szerintem gáz olyan keveset takaró crop topokat nyilvánosan felvenni mint amilyet a csaj visel a videóban 32:45 körül?

Figyelt kérdés

Ez az a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=uhYvAW06jW0&t=1955s


Az a felső kb:. annyit takar mint valami fürdőruha, a strandra meg otthonra szerintem még elmenne, de ilyen városnézéshez felvenni szerintem annyira nem oké. Lehet hogy én vagyok túl prűd, de ehhez hasonló ruhában az utcán sétálva kényelmetlenűl érezném magam :D


23/N



márc. 15. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Számomra az bikinifelső. Nem mondanám hogy gáz, de számomra ez olyan, mintha bikinifelsőben mennél ki az utcára, kb. 100%-ban úgy néz ki. Egyszerűen nem tűnik helyénvalónak a város közepén bikiniben lenni. Most nem az hogy gáz vagy nem gáz, hanem egyszerűen nem helyénvaló.
márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Az összes gáz


Ez meg tényleg mintha bikini lenne

márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Tizenéves létemre alapból én is tartózkodnék az ilyentől, de sajnos manapság ez a standard. Értékrend vagy illendőség nulla.
márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Olvastad a video címét?
márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak szerinted, nem tartom elfogadhatónak az ilyesmi öltözéket nyilvánosan.
márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Ennél cifrábbat láttam tavaly Amszterdamban. Egy kb. 18-20 éves, kifejezetten bögyös lányon volt egy "kisvakond" nadrág, és fölül blúz, trikó, top, stb. nélkül egy fehér csipkés klasszikus fehérnemű melltartó.
márc. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A párod szeretné, hogy ilyet hordj?
márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

"Csak szerintem gáz olyan keveset takaró crop topokat nyilvánosan felvenni mint amilyet a csaj visel a videóban 32:45 körül?"

Nem, sokan mások is elvárják, hogy kötelező jelleggel meg kell dögleni hosszú ruhákban 50 fokban is.

márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy én vagyok túl prűd, de ehhez hasonló ruhában az utcán sétálva kényelmetlenűl érezném magam"

Ha te kényelmetlenül éreznéd magad ilyen ruhában, akkor nem hordasz ilyen ruhát. Ő nem érzi magát kényelmetlenül ilyen ruhában, úgyhogy hordja. Történet vége, lépjünk tovább.

márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le? Csak kérdeztem valamit.
márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!