Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein fiókomban megadtam a...

Shein fiókomban megadtam a telefonszámomat (ott hozza előtte a +36-ot). Viszont ha rámegyek a rendelés adataira, ott már csak körzetszàmtól hozza, tehát az orszàghívót nem. Lehet ebből probléma a kézbesítéskor? Csomagautomatába kértem.

Figyelt kérdés

márc. 16. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon magyar futárszolgálat fogja hozni a csomagot, ami többnyire az Express One. Ha nincs országhívó, bizonyára feltételezni fogja, hogy +36. De lehet, hogy másképp tárolja a SHEIN rendszere, külön mező az ország, azért nem jelenik meg a telefonszám részeként. Nekem sosem volt eddig ebből gondom, bár a futárral személyesen sosem találkoztam: vagy átirányítottam csomagautomatába vagy bedobta a futár a kerítésen.
márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ránéztem az adataimra, nálam is így van, 70-nel kezdődik a szám.

Az elmúlt négy évben még mindig ideért a csomag. :) Szóval ne aggódj!

márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy tudtad csomagautomatába kérni?
márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szállításnál kiadta ezt a lehetőséget is (csak MPL automata)
márc. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!