Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kell szólnom barátnőmnek hogy...

Kell szólnom barátnőmnek hogy belátni neki?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, van egy barátnőm, nem a legközelebbi de azért jóban vagyunk.


A kérdés az hogy nem egyszer láttam hogy a melltartója elállt a mellétől, így ha kicsit bővebb pólóban ült a padban én meg állva beszéltem hozzá és lenéztem, simán láttam a mellbimbóját is. Ilyenkor kell vagy illik szólni neki? Vagy valószínűleg tisztában van azzal hogy bárki láthatja különösebb leselkedés nélkül és nem zavarja?



márc. 17. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Vehetne fel normális pólót is a barátnőd
márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Volt osztálytársamnak a punciszőre látszott ki ha úgy ült.
márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltétlenül tudja, van aki simán nem veszi észre. Finoman lehet neki jelezni a dolgot
márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bizalmasan, stílussal mondd meg neki, max azt mondja, tudja, nem zavarja...
márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden bizonnyal jóval többször pillantott már le a saját melleire, mint ahányszor te az övéire, így szerintem ez tipikusan olyan dolog, amit nem kéne neked helyette jobban tudni. Néha bizonyos szögekből nézve esetleg belátni a melleihez, téged zavarna a helyében, őt nem zavarja, ennyi. Nyugodtan tekintsd lezártnak a dilemmát.
márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Persze Pistike !
márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Járok naturista strandra is, tehát nem vagyok szégyenlős, de zavarna, ha valaki belátna a blúzomba. Akkor is, ha "csak" nő.
márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%
Hat szolj neki normalisan hogy csinaljon valamit vele mert a fiuk belatnak.Volt osztalytarsammal is ez volt.Folyamat belehetett latni a mellehez es vagy ket szammal nagyobb melltartot hordott.Foleg mikor lehajolt akkor konkretan akarmit lehetett latni.16l
márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki, tudja ő!!!
márc. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!