Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mivel lehet felvenni...

Lányok mivel lehet felvenni ezt a nadrágot? Bele lehet fülledni nyáron, vagy kényelmes?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 21. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Így ránézésre nem tűnik túl minőséginek/kényelmesnek. Úgy látom elég vékony anyag, szerintem hagyjad.
márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a kép vagy a nadrág rossz minőségű, olyan vékony műanyagnak néz ki, mint egy függöny.
márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire vonatkozik a kérdésed, hogy "mivel"?
márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, elegáns, de lenge, és nadrágban a műanyagokat szeretem, nem fakulnak, nem gyűrődnek. Inkább a kérdés az volt, mivel lehetne változatosan feldobni, vagy aki hord ilyet milyen tapasztalata van vele, mert ez pont az, ami buliba és irodába is jó lehet.
márc. 21. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

De mely ruhadarab?

Felső?

Fehérnemű?

Cipő?

...


Nyilván fontos az is, hogy milyen alkalomra és hogy milyen képet szeretnél kialakítani magadról a többiekben.

márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leginkább zsinórtangával, minden más átütne ez alatt a vékony anyag alatt.
márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!