Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra honnan kölcsönöz...

Szalagavatóra honnan kölcsönöztél ruhát? (Budapesten) Ajánlod e azt a kölcsönzőt, miért, ha igen, miért, ha nem. Mennyibe kerül, milyen volt a választék, a feltételek..

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm . Mindenki, mindenhol egy bizonyos kölcsönzőt ajánl.. -mindenki ugyanazt, érdekel hogy máshonnan is szoktak e kölcsönözni.. vagy a többi nem megbízható?

márc. 23. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Bárhonnan kölcsönözhetsz.
márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viktória szalonbol kolcosnoztem. Most hirtelen nem latom a ejten, lehet hlgy mar megszunt. Teljesen rendben volt.

A boglarka szalon a hypeolt de en ott nem talaltam olyat ami tetszett. Raadasul sorbaallasok vannak atvetelnel, visszavetelnel. Kisebb butikba sokkal jobban rad figyelnek. En pl szalagavato alatt kover voltam es csak miattam egy nekem tetszo fazont megcsinaltak 2 szammal nagyobba. Minden total rendben volt.


A tanacsom hogy kezdj el setalni az oktogontol a belvaros fele a krouton es menj be minden szalonba es ott kolcsonozz ahol van olyan ruha ami tetszik

márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amit írsz. Mindenki a Boglárkát mondja, de mi sem láttunk ott olyat, ami tetszene..
márc. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!