Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy a legkönnyebb hozzászokni...

Hogy a legkönnyebb hozzászokni a kiöltözőscegyenruhához? 22/L

Figyelt kérdés

Magánklinikán kezdtem dolgozni, recepciós vagyok.

Kötelező minden nap kiöltözve dolgozni hosszú ujjú fehér blúzban, fekete nadrágban, ami nem farmer (lehet szoknya is, de nem túl rövid), a blúzra ha akarok, fekete blézert lehet venni. Cipőből elegáns kell, de nem lehet magassarkú, ha esetleg kísérni kéne beteget. Szóval maradok a balerinánál.


Eddig nem voltam kiöltözős, max vizsgákra volt rajtam ilyen, nem nagyon szeretem.

Félreértés ne essék, nem hisztizni szeretnék emiatt, csak érdekelne, hogy tudtok-e tanácsot adni, hogy lehet gyorsan hozzászokni az ilyen ruhákhoz? Vagy csak várjam meg, míg hozzászokok munkában viselés közben?

Nem tudom, csak szeretném kényelmesebben érezni magam benne, engem akkor is mindig feszélyezetz, hogy ki vagyok öltözve, más meg mem, mikor vizsgák miatt mentem így valami hétköznapi helyen. ^^"



márc. 27. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nézd úgy a dolgot, hogy egy nívósabb helyen dolgozol, ahol megbecsülik a munkádat, valamint az intézményt képviseled a csinosabb jelenlétével, aki (valószínűleg) fizetés tekintetében meghálálja ezt.
márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Válassz olyan ruhadarabokat, amik kényelmesek. Fehér blúzból és fekete nadrágból is van ezerféle. Biztosan találsz kényelmeset. A balerina kényelmes. Még jó is, hogy nem magas sarkúban kell lenned egész nap.

Munkán kívül meg úgyis azt hordasz, amit akarsz.

márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy csinos, kényelmes cipőt szerezz be, a nagyon lapos balerinák tönkreteszik a lábat, a tartást. Nem egész napos használatra valók.
márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Én munkába minden nap magassarkú papucsot viselek rövid szoknyával. Úgy vettem észre, ha az ember kicsi több pénzt áldoz az ilyen darabokra, amiket minden nap visel, akkor az meghálálja az árát. Kényelmesebb és strapabíróbb is mint az olcsó fast fashion cuccok.


Ezt tudom ajánlani hogy egy picit magasabb árú dolgokat kell venni, azoknál már ügyelnek a kényelemre is.

márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Puding próbája az evés...


Nyilván eddig egy burokban éltél, a generációd által keltett közösségekben, ahol nem igazán volt mérce vagy inkább más volt a "menő". Ez itt nem az utca, ez nem a középsuli, ahol 90% az önmegvalósítás... A munkahely a munkáról szól a szervezeti értékrendhez igazodva, márpedig a mostani helyed nem az önmegvalósítást, hanem a protokolt helyezi előtérbe.


Gondold végig, melyik világhoz akarsz tartozni: egy utcai stílushoz, ahol "nincsenek szabályok" vagy egy magasabb státuszhoz, ahol igenis vannak szabályok.


Tudatban, hozzáállásban ha felveszed a ritmust, sokkal könnyebb lesz.

márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!