Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom nem engedi, hogy...

Barátom nem engedi, hogy vegyek fel melltartót napközben. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Magas 178 centis lány vagyok közepesen nagy mellekkel. Nem lógnak, teljesen feszesek. Pólón keresztül elég sok minden látszik. Én nem szeretem ha megbámulnak utcán, szerintem ez nagyon kínos és kicsit megalázónak is érzem.

ápr. 2. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Ő meg azt szereti ha villoghat veled, nem baj büszke rád!:)
ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Erősen kamuszagú kérdés. Ez egy elég toxic kapcsolat és a nők nagy része ki szokott lépni ilyen kapcsolatokból. 26/N.
ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért csinálja ezt, mert egy csicskítható kiskutya vagy és azt csinálod, amit mond. Soha nem hagytam, hogy egy pasi parancsolgasson nekem :D
ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha szub vagy, akkor belefér.

Ha nem vagy, akkor bántalmazott vagy, s szakíts vele.

ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

2

Miért lenne kamuszagú, ez minden második kérdésnél odaírjátok. nem egy ilyen pasi van, én is szeretek büszkélkedni a feleségemmel.

ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Attól még nincs joga ahhoz, hogy arra kötelezze a barátnőjét, hogy ne hordjon melltartót.
ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nem kérnék ilyet a páromtól, ha ő ezt nem szeretné.
ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Kamu, elkezdett irogatni privatot a kerdezo….
ápr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1-es igazad van. Barátom is ezt szokta mondani.

6-os igazából nem kötelez ilyenekre. Rosszul fogalmaztam a kérdés írásánal. Inkább csak megjegyzéseket tesz ha veszek fel melltartot

ápr. 2. 09:21
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Én alapból nem hordok sosem melltartót, mert kisméretű melleim vannak, ha meg megnézik a kidomborodó bimbókat az nem szokott zavarni.
ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!