Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vesztek fel...

Milyen kabátot vesztek fel ilyen hol meleg, hol hideg időben?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve: az átlagnál fázósabb vagyok, viszont iszonyatosan könnyen izzadok le, és tiszta víz leszek nagyon könnyen.

Eddig télikabátot hordtam, ami reggel még mindig tökéletes, délutánra viszont már iszonyatosan meleg. A farmerdzseki még hideg, a szövetkabátban még fázom.

Egyszerűen soha nem találom el, és ez azért baj, mert ha egy kicsit melegebbet veszek fel, akkor tiszta víz mindenem, az egész pulcsi bevizesedik, ha meg alul öltözöm, akkor nagyon könnyen fázom meg.


Naponta változik kb. az időjárás, és nagyon félek, hogy megfázom (nagyon lassan jövök ki belőle sajnos).

Ti miben jártok, ami ilyen időben nektek kellemes/segít?

Eddigi években nem volt ilyen gondom, csak most, hogy ennyire más az idő.


ápr. 4. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy vastagabb blézert hordok vastag sállal. Délutánra a sálat leveszem, van, hogy a blézert is. Alatta valami hosszú ujjú van.

Ha ilyen fázós-izzadós vagy, akkor szerintem hordj több réteget. Valami vékonyabb hosszú ujjú vagy rövid ujjú, arra kardigán vagy pulcsi a dzseki alá. Aztán leveszed vagy a dzsekit vagy a pulcsit, ha melegebb van.

ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordj valami ilyesmit:


[link]

ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átmenetit.
ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hetek óta farmerdzseki. Amikor még fagyott reggelente akkor vettem alá egy vékony pulcsit is.
ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!