Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportsdirect-ben vannak nagy...

Sportsdirect-ben vannak nagy leárazások, lehet ott olcsón túracipőt kifogni? A külföldi oldalon lévő árak és termékek ugyanazok itthon is, csak forintban?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, és nem is ismerem a külföldi árakat. Kb 12 éve rendeltem online, akkor még a szigetországból jött a cucc nagyon olcsón. Aztán megnyitották itt az első üzleteiket én nagyon örültem neki amíg be nem mentem vásárolni. Minden sokkal drágább volt mint amire számítottam, ha felmentem a honlapjukra akkor a magyar oldalra vitt amin a hazai árak voltak fent. Az angliai oldal sokkal kedvezőbb áron kínálta ugyanazt. Azóta nem foglalkoztam velük, de akkor mondjuk 10 éve más volt az ár odakint és itt.
ápr. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!