Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszaküldhetek az About...

Visszaküldhetek az About You-ra más méretű ruhát?

Figyelt kérdés

Akciósan rendeltem egy ruhát, de sajnos kicsi lett. Mire megkaptam, felment az ára, így a nagyobb méretet eredeti (dupla) áron tudnám megvenni.

Visszaküldhetem a kisebb ruhát, a nagyobb ruha papírjával? El fogják vajon fogadni?



ápr. 7. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
ápr. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viszont igen. Szereld át a cetlit, és mondd, hogy hibás méretet küldtek.
ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nettó parasztság. Ha soknak találod az árát, akkor ne vedd meg. Ilyen egyszerű. Ha meg kiderül, hogy cigánykodtál és nem kapod vissza az árát (ami full jogos lenne), akkor meg azon rinyálnál, hogy milyen szemét az AY hogy nem utalja vissza a pénzed.
ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Legalábbis nekem úgy logikus, hogy a külöböző méretek más kódot kapjanak, hiszen látniuk kell melyikből mennyi van.
ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökérséget!
ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességüket!

Nem értem mi ebben a gyökérség, és a parasztság. Nem hibás, használt, hamisított, átcimkézett ruhát akartam visszaküldeni?

Egész egyszerűen a kisebb ruhát, sértetlen állapotban, a saját csomagolásában küldtem volna vissza, a nagyobb visszaküldési papírjával. A webáruház ezzel nincs megkárosítva. Én kifizetek két ruhát, visszaküldök egyet, a webáruház visszaküldi az árát.

ápr. 11. 06:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem..

Pl egy ruha s-m mérete mindig drágább, mivel az a legkelendőbb általában. A nagyon pici, vagy nagyon nagy szokott sokszor akciós lenni.

ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!