Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hogy öltözzön amikor...

Nyáron hogy öltözzön amikor orvoshoz megy egy 37 éves férfi? Rövidnadrág és rövid ujjú felső jöhet csak szóba.

Figyelt kérdés
Hosszú nadrágba rosszul lennék, már most shortba vagyok egész nap. Alacsony és sovány vagyok, ezért nem sok ruha áll jól. Rég változtattam a ruhatáramon. Felmerült, hogy ami ruhák 10-15 éve még megfelelők volt a korom miatt már ízléstelennek "komolyabb" helyekre pl: orvos, hivatal. Póló és rövidnadrág még elfogadható leszaladni boltba, de orvoshoz menni már nem igazán. Nem vagyok öltönyös típus. A sportos, kényelmes fiatalosabb ruhákat szeretem. Adnátok néhány ötletet? Képeket is linkelhettek. Szerintem más hasonló korú férfiakat is érintheti ez a kérdés.
ápr. 13. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
A rövidnadrág igencsak gáz, egy felnött ember kibír egy kis idöt normális öltözetben is.
ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom... én nem szoktam magam öltönybe, frakkba vágni, vagy egyéb módon kiöltözni, csak mert orvoshoz megyek. Ugyanolyan hétköznapi ruhában szoktam lenni, mint bármikor máskor. Nem színház az, vagy akadémiai székfoglaló! És nyári kánikulában simán vagyok rövidnadrágban, akár munkahelyen is, én nem érzem gáznak, pedig hasonló korú vagyok.
ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi a baj a rövidnadrággal nyáron? Nyugodtan mehetsz abban orvoshoz, szerinted őt az érdekli, mennyire hosszù a nadrágod? Egy szamít, tiszta ruhában menj.
ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Én sem vágom teljesen, miért kellene öltönyben az orvos elé járulni. Rohadtul nem az érdekli, hogy miben vagy. Jó nyilván van egy szint, nem a legócskább szakadt otthoni melegítőmben mennék oda én sem. De egy mindennapi utcai ruha szerintem teljesen megfelelő.

Az én háziorvosom pl. egy 50+-os fószer. Mindig sima kék farmernadrágban van. Először én is furcsálltam. De ha neki ez kényelmes, akkor felőlem legyen abban. Én sem azért megyek oda, hogy az ő öltözködését elemezzem.

Nyári melegben, 40 fokban pedig nem értem miért kellene valakinek meggebednie a hőségtől, csak mert nem tini már. Én pl nem vagyok dagadt, nem visszeresek a lábaim, nem vagyok extrém szőrös, nem vagyok ráncos, nincs semmilyen testi hibám, ami miatt rejtegetni kellene a lábaimat. 41 évesen is rendszerese sportolok.

De ha valaki öltönyben, állig begombolva érzi jól magát az orvosnál, felőlem menjen abban!

ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Rövidnadrág+ rövid ujjú ing. Ennyi bőven elég, ha mész orvoshoz.


Honnan jött az, hogy orvoshoz öltönyben kéne menni? 🤦🤷

ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
A lényeg hogy tiszta legyél
ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Normális tiszta rövidnadrág és póló simán jó, én sem értem ezt az orvoshoz kiöltözős dolgot. Ez anno kiskoromban volt anyám heppje meg az öregeké.
ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
A rövidnadrág illetlen
ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te valami mélyvidéki vagy, hogy a tekintetes doktor előtt frakkban kell megjelenni?
ápr. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért elég elképesztö, hogy a többségnek csak a rövidnadrág és öltöny/frakk a két lehetöség, pedig rengeteg köztes öltözet is létezik.

Szerintem is a rövidnadrág nem passzol ilyen esetben, de NEM öltöny, hanem egy kényelmes vászonnadrág vagy farmer sokkal megfelelöbb lenne.

ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!