Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nylonharisnya valóban büdös?

A nylonharisnya valóban büdös?

Figyelt kérdés

Csomó olyan kérdést látok ezen az oldalon, ami erre kérdez, illetve egy másik kategóriában fétis jelleggel is szoktak érdeklődni.

Én pasiként nem tudom elképzelni (nem, nem fogom kipróbálni), hogy egy szép, szexi ruhadarab nőkön büdös legyen.


ápr. 15. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A láb büdös, ha beleizzad.
ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem, a harisnya NEM büdös. A lábad lesz az, ha egész nap nylonharisnyában és cipöben vagy, mert beizzad és elkezd gombásodni
ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
A valagadtól büdös. Belepállik
ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
55%
Ma velem pont ez tortent egesznap igy volt a labam es belapalt es ugy lett budos a labam.
ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én gyakran hordok nylonharisnyát, pasiként nagyon sok félét vettem már, vannak olyan nylonharisnyák amiket ilyen kis dobozban árulnak és azok valóban nagyon büdösek műanyag szaguk van. Általában ki szoktam öblíteni amikor kibontom, és úgy húzom fel.

De pl a Bellinda vagy márkás harisnyáknak nincs olyan műanyag szaguk.

Ami pedig a hordás közbeni szagokat illeti, nincs összefüggés közötte. Tehát a nylonharisnyáktól nem lesz kellemetlen szagú a lábam.

Szoktam olvasni én is azt a szánalmas kérdezőt,aki több ilyen kérdést tesz fel,ami a nylonharisnyát a szagokkal párosítja.

Igazából akármilyen hihetetlen, zokniban inkább lesz kellemetlen szagú a lábam, mint nylonharisnyában.

A nylonharisnya hiába full nylon,de nem 'tárolja' a izzadást,így nem lehet büdös.

Ellenben a zoknik, ami beszivják és tárolják az izzadságot. És ugye sok olcsó zokni is nylonos,azok inkább büdösek.

Tehát önmagában nem lesz kellemetlen szagú nylonharisnyától ,de az is feltétele, hogy a cipő,láb és a harisnya is tiszta . Mert vannak akik nem mossák ki a harisnyát, akár többször úgy veszik fel és csodálkoznak, hogy van már szaga.

Higiénikusan hordva nem lesz.

ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Lefogadom, hogy ez már megint a láb fétisies harisnyás-cipős kérdező.


Na ne játtszuk már a hülyét.


Igen, mindenkinek büdös a lába ha megizzad. A lányok is szoktak kakálni. Sőt, fingani is, hátulról előre is.

Na, leget meglepõdni.

ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Maga a harisnya szagtalan, de a láb bebüdösödik műszálas cuccban.
ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ezek szerint sok férfinak azért nagyon büdös a lába, mert nylonharisnyát hord? 'Kicsit' sem ellentmondásos ugye?
ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ezt miből sikerült kikövetkeztetned?

ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9'de a láb bebüdösödik műszálas cuccban'
ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!