Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap zöld ruhában kell...

Holnap zöld ruhában kell mennem, de nincs semmi zöldem?

Figyelt kérdés

Szóval holnap a suliba zöld ruhában kéne menni a Föld napja alkalmából. Na most az a helyzet, hogy nekem semmi, de tényleg semmi zöld nincs a ruhatáramban, sem kiegészítőm nincs ebben a színben. Anyukámnak sincs, barátnőktől meg nem tudok kérni. Mit csináljak? A tanár nem lesz túl boldog, ha odaállítok zöld nélkül.

16/L



ápr. 21. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát akkor indulj el vásárolni, mèg csak fél 5.
ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fél óra múlva edzésem van, utána meg tanulok, bolt nem esik útba. Szóval ez nem nagyon működne így.
ápr. 21. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha kell, nincs és kérni sem tudsz senkitől, akkor mi más megoldás marad, mit kéne javasolnunk? Ezek szerint

ruhafestéket sem tudsz már venni holnapig. Akkor így jártál. Szerintem nem most derült ki, hogy kéne vmi zöld. Tűzz falevelet a hajadba, aztán reménykedj, hogy elfogadják.

ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Melyik város? Segítek keresni. :)
ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak semmit tenni ha másba mész, megmondod nincs és nem sikerült venni.
ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 Ma délután 4-kor írt a tanár a csoportba, hogy elfelejtette mondani, hogy zöldben menjünk. Előző években ilyen nem volt.


#4 Budapest, de már mindegy, bemegyek anélkül, aztán meglátjuk, mit szól a tanár. :D

ápr. 21. 19:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
ápr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Összesen 5 ember ment zöldben, a többiek nem, nem lett belőle semmi. :D
ápr. 22. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint kiderült nálunk is így kellett volna, ofő jól letolt minket de ő se zöldbe jött. Sokaknak nincs is ilyen színű ruhájuk, azért külön ne vegyen olyat amit az életbe nem vesz fel máskor.
ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na igen, én se nagyon akartam venni egy zöld ruhát, hogy aztán egyszer felvegyem. De nem volt belőle probléma szerencsére.
ápr. 22. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!