Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 48-as ruha nem jó rám, ha...

A 48-as ruha nem jó rám, ha inkább 44-46-os a méretem?

Figyelt kérdés

[link]


Egy nadrágot akartam volna venni a Lidl-ben. A Lidl kalkulátora szerint 44-46 vagy S(44/46) körül van a méretem, de a boltban pont nem voltak ilyen méretek, csak 48-as vagy nagyobb. Ha ezt a nagyot megveszem, nem lesz jó rám? Inkább fogynék mint híznék, ezért a 44-es méret valószínűbb.


Hol vegyek megfelelő méretű ruhát? Melyik boltban lehet jól válogatni?


ápr. 22. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy milyen anyagú a nadrág. Ha van több Lidl a közelben, érdemes megnézni ott. hátha van méret. De azt hiszem vissza lehet vinni a Lidl-be is egy ideig a megvett ruhát, ha meg van a blokk és nem szeded le a címkét. Nézz utána hogy vissza lehet-e vinni a megvásárolt ruhát.


Amúgy én szeretem a Takkot. Azt hiszem vannak még 50+-os ruháik is, és szerintem minőségben nem rosszak, én pl. jobban szeretem mint pl. a H&M és társait. De a Tescoban is vannak nagyobb méretek, én ott is megpróbálnám, szerintem nem rossz minőségűek a Tescos ruhák.

ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
C&a-kban mostanabn rengeteg a nagy meret
ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

S 44 az nem férfi gatya?

A Lidlben nagyobbak a méretek. Mérd magadhoz a 48ast de szerintem nagy lesz az.

ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!