Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel ha mostanában...

Mit vennétek fel ha mostanában lenne az osztálytalálkozótok?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a 10 éves érettségi találkozónk. Én soha nem értettem a divathoz. Nincs rossz alakom amúgy, de valahogy az öltözködés nem vonz. Sokat is csúfoltak az elején a gimnáziumban. A végére aztán beilleszkedtem, de van bennem azért egy olyan érzés, hogy most szeretnék majd minél csinosabb lenni. Vettem is már egy szép nyári ruhát, de sajnos ahogy nézem az időjárás előrejelzést 20 fokot mondanak maximum, az nekem nem ruhás idő, pláne ha estig maradnék.

Ti mit vennétek fel a helyemben? Nem elegáns helyre megyünk csak kézműves sörözőbe, úgyhogy túlöltözni sem akarom az alkalmat. Ha tudtok képeket is mutassatok légyszi! Haspólót, miniszonyát, tűsarkút nem hordok, minden más szóba jöhet.



ápr. 23. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig felveheted a szép ruhát harisnyával, meg a stílusodtól függően blézerrel, farmer- vagy bőrdzsekivel. Úgy is vagány lenne szerintem.:)
ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
El sem mennék!
ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se szoktam mindegyikre elmenni, de azért az 5-10-20 évesre el szoktam/ el fogok.

Mi nem nagyon szoktunk kiöltözni. Sima mindennapi utcai ruhában szoktunk lenni.

ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy kötött pulcsi + farmer jó kombó tud lenni

[link]

ápr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy volt osztálytársam lennèl,ès bőrhatású nadrág meg egy hozzá illő felső lenne rajtad, biztos megdicsèrnèlek!
ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyberuha, blézer. Nem a hivatalos, hanem a laza fajta. Harisnyával.

Ha hidegebb van, arra is egyberuhát, vannak vastagabb anyagúak vastagabb harisnyával, bőrkabáttal.

ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!