Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi Farmer nadrág viselése,c...

Férfi Farmer nadrág viselése,csìpőnél vagy nem gàz ha kicsit a hasaom viselem?

Figyelt kérdés
Finoman szólva mackós vagyok és valamiért mindig a hasamon van a farmer meghúzom a szìjat és ìgy viselem viszont lehet nem tesz jót amellett hogy nagyon rossz megkelenést is kölcsönözhet.
ápr. 24. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott hordod ahol akarod és kényelmes.

Nekem is elég nagy hasam van, ami a köldököm alatt kezd el jelentősebben kidomborodni. De a csípőm, fenekem, combom, nem nagy. Így ha feljebb akarnám hordani a nadrág derekát, mondjuk felhúznám a köldökömig, több számmal nagyobb kellene, mint amit most hordok. Az meg lejjebb hülyén lógna rajtam. Ezért én inkább a hasam alatt hordom övvel.

ápr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy kényelmes, csak ne legyen a hónod aljáig felhúzva és ne legyen lecsúszva a fenekedre sem.
ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
ápr. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!