Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk mennyire szokták nézni...

A fiúk mennyire szokták nézni más fiúk cipőjét?

Figyelt kérdés
Fiúként érdekel, hogy milyen cipőt visel egy másik fiú, vagy mely esetekben szoktatok pillantást vetni a másikéra? Aki megnézni, annak lehet, hogy tetszik?

ápr. 25. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek megnézem az öltözetét akiről tudni akarok valamit. Új munkahelyen, egy összejövetelen, az utcán, stb.

Segít pár alap dolgot leszűrni a viselőjéről.


Ha valaki nagyon megnézi pl a cipődet akkor vagy valami baj van vele (mocskos, szakadt, nem az alkalomhoz illő) vagy egy nagyon jó cipő van a lábadon és tetszik neki.


Én legalábbis ezekre gondolok.

ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg szoktam nézni, igen
ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 hehe amikor a Vibram KSO-mat tavaly felvettem (Budapesten), van aki le is fotózta :)
ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten direkt nem szoktam más cipőjét vizslatni. Unalmamban, pl metrón volt már hogy rápillantottam, mert épp arra tévedt a tekintetem.
ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgy csináld, hogy az érintett ne is vegye észre.

Egy diszkrét pillantással pont annyit le tudsz szűrni, mint egy nyálcsorgatós "húba...meg" -szerű szájtátós bámulással.

Ha valami feltünően drága, akkor számolhatsz a tulajdonos kérkedő reagálásával. Ha viszont a rondasága vagy az elhanyagoltsága miatt bámulod meg, akkor a másik tudomására hozod, hogy lenézed, sajnálod, megveted.

Egyik sem jó.

Röviden: paraszt dolog valakit/valamit hosszasan megbámúlni.

ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pl most azt látom, rengetegen hordanak pandát
ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, és ennek más oka is lehet.
ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ha éppen nincs jobb dolgom. Olyan szempontból jó nézegetni (mondjuk a villamoson) hogy hátha látok valami újat ami megtetszik és végül azt veszek és hordom kb. 1-2 évig. Legutóbb hetekig nézegettem cipőket mire vettem egy párt. Szóval igen, szoktam.
ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én is pont így vagyok vele! :D
ápr. 27. 00:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Én többnyire olyankor szoktam más férfiak cipőjét vizsgálni, ha új cipőt szeretnék vásárolni, hátha az segít a saját döntésemben mivel elég körülményes vagyok cipővásárlás tekintetében
ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!