Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ami EU méretben van megadva...

Ami EU méretben van megadva farmer magyar oldalon, ugyanazt a méretet hogyan kell külföldi oldalon INCH-ben nézni?

Figyelt kérdés

Nem jövök rá egyszerűen. Ha pl. magyarban vettem 44es EU méretszabvány farmert, abból mennyi az inch? vagy a 34 inch-es külföldi nadrág mennyinek felel meg EU méretben?


Valahol azt is láttam hogy 66 inch az kb ugyanaz mint a 34 cm EU-ban, de fogalmam nincs.

valami Waist size in inches-t ír de átalakítva a 66 inch cm-be az nagyon nagy szóval nem értem.

Azért kérdem mert nem akarok véletlen se túlméretezett vagy alulméretezett farmert rendelni véletlen ennyiért...



ápr. 25. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ha EU 40-es farmer kell nekem pl, akkor meg kell szorozni 2vel és az 80 cm mert elöl-hátul összeadódik és a 80-at kell inch-be átváltani?
ápr. 25. 13:02
 2/7 anonim ***** válasza:
ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A linkben jobb oldalt keresd meg a konfekcicóméretedet, mellette megtalálod a jeans-méretet (inch)
ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez alapján se értem..
ápr. 25. 15:09
 5/7 A kérdező kommentje:

azért nem értem, mert itt meg ilyeneket ír: W26-L30

de az oldalon ahol nézem csak egy inch szám van, ami a méret

ez meg mintha más lenne

ápr. 25. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

W (weight) a böség, az L (lang) a hossza. Ennél a méretezésnél két méret szerint van a besorolás, a derékböség és a hossz.


az Innenbeinlänge a belsö lábhossz, a Taillenumfang meg a derékböség - ezeket cm-ben megméred, és megkapod a méretet.

Egyébként a legjobboldalibb oszlopban ott van a konfekcióméret is, csak a hossz miatt van többféle helyen.

Az elsö és második oszlopban keresd meg a megfelelö méreteket cm-ben, a harmadik oszlopban van a jeansméret, a negyedikbem az EU méret,

ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
közben rájöttem, ha körbe mérem magam valamivel és azt lemérem centibe és átváltom akkor megvan az inch
ápr. 25. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!