Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok mi a véleményetek...

Fiúk lányok mi a véleményetek ha fiú biciklis nadrágot visel?

Figyelt kérdés

Csak simán utcán, nem sportolás céljából, ha nem sima rövidnadrág céljából? El fogadott vagy nem?

Köszönöm.


ápr. 27. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Fura lenne. Biciklizéshez én is hordom. De munkába, vagy a városban sétálgatni nem ebben mennék.

Ettől függetlenül, ha valaki ebben érzi jól magát, felőlem hordhatja utcai viseletként is.

ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább lányoknak tudom elképzelni 🙂
ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Inkább lányok viselik szerintem, de én is nagyon szeretem:) f.
ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Fiúk inkább sportoláshoz hordják, de a megfelelő alakú csajoknak kifejezetten jól áll és ők utcai viseletként is hordják. A barátnőm is nagyon szereti (meg én is, amikor abban van)
ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem való utcán hordani, csak biciklizéshez. Számomra furcsa ha egy férfi ilyen feszülő nadrágot hordd, mert én nem tartom esztétikusnak.
ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen kérdéseket, ha tetszik nyugodtan hordjad, nem kell tőlünk engedélyt kérni, mással foglalkozni mit szól hozzá. Ha vmi tetszik, jól érzed magad benne és mondjuk jól is néz ki, nem kinyúlt, koszos, akkor nincs azzal semmi baj.
ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Utcán bicaj nélkül szerintem gáz. Amúgyis ezek a nadrágok általában olyanok, hogy feszülnek OTT is és kidudorodik. Biciklin nem feltűnő, de az utcán szerintem ne told ennyire mások képébe. 😄
ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

#7 A strandon még jobban 🔥kidudorodik, tehát ha ott nem ciki, akkor utcán sem 😊. Ha a nők szeméremajka nem ciki, akkor a ffi dudor sem. Inkább ffias!

Egyébként ha jó alakú popója van akkor még azt is szexinek nézik 😃

ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Pont ezt akartam írni én is. Ha nem is pont a tevepatát. De a nőknek is dudorodik a melle és nem zavar senkit, nem kell elrejteniük.
ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. F
ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!