Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szóltatok már rá a kollégátokr...

Szóltatok már rá a kollégátokra ,barátotokra/ barátnőtökre mert kilógót a fehérneműje és ő nem vette észre vagy direkt úgy hordta hogy látszódjon? Mi volt a reakciója ?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok

#barát #fehérnemű #kolléga #Öltözködési hiba
máj. 9. 05:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Rám már szóltak.45N
máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem szoltak mert nem vettem eszre a munkahelyen. Ugyfelszolgalaton ultem es uj csiponsdrag volt rajtam. Ahogy hajolgattam a papiroker neha tobbet mutattam a kelletenel. Nem voltam a nadraghoz hozzaszokva. A masik esetben a lanyom feher bluzat vettem fel ami meretben csak egyel kisebb. Navott nagyobb gond volt mell a mellresz meg kulonbozik. Folyamatosan gombolgattam befele
máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Még nem.

Olyan volt már, hogy láttam, hogy valakinek kicsit kilóg. De úgy gondoltam, felnőtt ember, nem vagyok az anyja/apja, hogy szóvá tegyem.

máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Középiskolában én óra után rendszeresen szóltam a lányoknak.

Picit legeltettem órán a szemem, akkor úgy se tudtam szólni. Csengetéskor odamentem, diszkréten szóltam nekik, hogy bocsi de kilátszik, orvosolták a helyzetet, mentek szünetre. Csak én meg mindíg az az egy adott lány hallotta amit mondtam. Nekik se volt kellemetlen, hogy én esetleg láttam, de legalább nem úgy mentek ki a folyosóra.

Kicsit lehet kényes téma, meg minden, de sokkal izébb az, ha látja még másik 100 ember és esetleg egyik se szól, vagy nem ilyen módon, hanem oda szól 3 méterről, hogy "nem vág be a tangád??".

máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Mostanában már nem látok ilyeneket, de pár éve még gyakori volt, hogy a skinny nadrágba legguggoltak és jócskán kilátszott a tangájuk 😃.

Én nem szóltam nekik, mivel nem ismertem őket,de nagyon cikinek tartottam.

máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Skinnynek semmi köze ehhez. Inkább régebben a csípőgatyák korszakában volt viszonylag gyakori.
máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Férfi munkatársakon is mindig kinn van a textil, ha leguggolnak. Meg a szőrös valaguk fele is.



Csajok inkább magas derekút hordanak, ott annyira nem jellemző.

Melltartó pánt meg nem számít, pláne nyáron.



Szólni nem szoktam, nem az én dolgom.

Max ha elszakadt valakinek a ruhája.

máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

#6 A skinny nadrágok is csípő nadrágok, kb 6 éve divat, szinte minden 2.nőnek kivolt benne a segge, meg a fehérnemű.

Persze a ffiaknál is van, hogy kivan a seggük,gatyájuk, sajnos nem figyelnek oda, vizuális undort okozva.

máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
Max melltartópántot látok a munkahelyen, az meg ha kilóg hát kilóg. Bugyogót meg gatyát nem villantott még senki, bár nehéz is lenne, mert amiből ki szokott lógni, azokat a darabokat pont nem engedi a(z egyébként tök laza) dresszkód.
máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóltam és szóltak is. Véletlen volt, hogy kilógott, úgyhogy megköszönték, megköszöntem. Előfordul, hogy valahogy elfordul a felső, ruha és kilátszik a melltartópánt, vagy hülyén áll a kivágás.

Ha normálisan szól valaki, nem kioktatóan, nem hangosan, nem mások előtt, akkor szerintem rendben van.

máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!