Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vans ruhák megérik az árukat?

A Vans ruhák megérik az árukat?

Figyelt kérdés

Fb-m szoktam látni a hirdetéseket. Pl ma egy full fekete pulóver, rajta egy kis Vans logó és 31990ft, de a pólók is ilyen drágák.

Cipőkből hordok egyedül márkásakat, Vans és Converse, de nem veszek észre olyan hűde nagy különbséget rajtuk az olcsóbbakhoz képest, max annyit hogy sokkalta tartósabbak, mint az olcsóbbak.

Nem csak a Vans-nál vettem észre ezt. Egy egyszerű póló rajta egy Nike logó és 13-15k. xdd



máj. 10. 16:17
 1/5 grafno ***** válasza:
66%
Futó/foci cipő nike/adidas heti 5x hordva is min 5 év kb. Van 2006os bayern melegítőn 1x-e Ft volt akciósan, mintha új lenne most is. Vans-t nem ismerem, de nem a te árkategóriàd ha sokallod érte. Én sem vennék ennyiért, mert mindig van akcióban egy csomó márka és mindig találsz valamit még olcsóbban. Van air jordan 1200usd-t és azt is megveszik.
máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy Vans cipőm, közel ennyiért vettem, vásárlási utalvánnyal. Azért oda kaptam az utalványt, mert az ajándékozó szerint a Vans cipő 30 év múlva is cipő lesz. Egy szezont hordtam, de nem minden nap, esőben sose, és levált a talpa, az üzletben mosták kezeiket.
máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%

Biztos jobb minőségű, de ennyiért az is biztos, hogy van nála jobb.

Szerintem azért ilyen drága, mert "hivatalosan" nem forgalmazzák itthon azt a terméket, vagy pedig mert az az árpolitikájuk, hogy nincs külön ár a kelet-európai piacra, hanem nyugati áron árusítják itthon is.

máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Megérik az árukat, jó minőségűek
máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a cipőiket szoktam hordani. Ha már fizetek egy termékért, nem akarok hirdetőtábla is lenni. Az nem tetszik a vanses cuccokban hogy mindegyiken nagyon nagy a logó. Többek között ezért nem nagyon hordok Nike pólókat sem. Vannak ugyan olyan prémium brandek visszafogott logókkal vagy logómentes termékekkel. A Vans cipőket viszont szeretem. Mindig fehér cipőt hordok, úgyhogy kb két havonta szoktam újat venni hogy mindig hófehér legyen, de a cipőik sosem törték még a lábamat és kényelmesek is. Szerintem a Vans cipők megérik az árukat, a többi ruhájuk nekem nem annyira tetszik, úgyhogy nem fizetnék érte ennyit. Egy BOSS, Hollister vagy Lacoste sokkal visszafogottabb és esztétikusabb szerintem.
máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!