Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Balatonon miben szoktak...

A Balatonon miben szoktak lenni az emberek?

Figyelt kérdés

Arra a részre gondolok, hogy mondjuk pancsolás után elmegyünk fagyizni biciklivel a part mentén. Oda illik felöltözni? Vagy biciklizhetek bikinibe? Nem kellemetlen? Hogyan zajlik?

Még nem voltam, így nem tudom itt hogy megy. Ausztriában mindenki bikinibe volt a part környékén.


máj. 14. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rovidgatyat azert felvehetsz.
máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kíváncsi Kalandozó válasza:
100%
Ilyen helyeken sok lányon látom azt a stílust, hogy a bikini fölé, mellé felvesz valami jelzésértékű ruhadarabot, pl. egy kendőt köt a derekára vagy felvesz egy hálós ruhát. Ezzel kifejezi, hogy felöltözött a helynek és alkalomnak megfelelően, gyakorlatban pedig pont annyit mutat, mintha bikiniben lenne.
máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak balatoni outfitek, temun is van,de Tescóban is vannak.
máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biciklizéshez kényelmes egy rövidnadrág felvenni, egyébként meg valami hálós strandruha a bikini felé megfelel.
máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendeltem olyan bikinit amihez van szoknya is. Annyit elég magamra vegyek? Nem gáz, hogy nincs rajtam felső?
máj. 15. 11:29
 6/7 Kíváncsi Kalandozó válasza:
100%
A Balatonon sincsenek sokkal másabb szokások, mint az osztrák tavaknál. Szerintem teljesen jó és stílusos lesz a bikini + szoknya szet.
máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felülre semmit nem szoktam venni a bikini fölé ilyenkor. Alulra valami lenge szoknya és maradok mezítláb egy szép bokalánccal, úgy nyaralósabb a szett mint cipőben/papucsban.
máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!