Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a bikini also meg belefer...

Ez a bikini also meg belefer strandolásra vagy mar túlzás?

Figyelt kérdés
[link]

#tanga #bikini #strandolas
máj. 16. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Belefer
Tulzas
50 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked tetszik, akkor viseld.
máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha csinos vagy, akkor belefér, de ha nem túl előnyös az alakod, akkor szerintem inkább ne.
máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Minek saraksol ezzel? Menj meztelenül!
máj. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Neked tetszik akkor belefér. L
máj. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Nincs vele baj,de akkor inkább már meztelen lennék.45N
máj. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nagyon igénytelen hatást kelt, főleg így ezen az alakon ami a képen van.

Amúgy pont tegnap gondoltam rá, hogy a fenék olyan egy csúnya testrész (szerintem), és hogy olyan érthetetlen számomra, hogy mitől veszik meg érte úgy sok pasi, vagy miért mutogatja sok nő előszeretettel. Ha kicsi ha nagy, ha kerek ha lapos, ha izmos ha plöttyedt, szerintem olyan csúnya testrész :D Na és mihelyst megláttam a képet, megint ez jutott eszembe, ráadásul a képen látható nagym zsíros fenékre húzni egy ilyen cérnatangát ízléstelenség a köbön.

Bocsi szófosásom lett hirtelen, na jöhet a lepontozás :D

máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

6! A női nemi szerv is gusztustalan. Bepállik, fülled, szaga van, nyálkás, csúszós! Pfujj! (Remélem érződik az irónia)

Amúgy a képen szereplő alak lehetne vékonyabb is hozzá. De legalább nem lapos a feneke. Határeset.

máj. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Úristen. Anyád nem tanította meg, hogy hova hogyan öltözünk? Ez egy szexjelenethez a pároddal oké viselet, de egy nyilvános strandra, ahol minden korosztály szerepel, gusztustalan, ízléstelen és nem odavaló viselet.

Egyébként pedig nincs olyan jó alakod, hogy ezt felvedd (ha te vagy a képen).

máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
6 szerintem a punci szép testrész. Bepállik, fülled, szaga van? Hát akkor nem ártana néha megmosakodnod, mert ezek közül normál esetben egyik sem igaz.
máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is ez inkább alakfüggő! Ha a képen te vagy vagy hasonló az alkatod akkor szerintem ízlésesen tud kinézni egy ilyen fürdőruha. Én mindenesetre tuti hogy szívesen legeltetném a szemem 😅 31 F
máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!