Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öv-vásárlási kényszer ellen...

Öv-vásárlási kényszer ellen mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy szép darabot, ami jó árban is van, nem tudok ellenállni annak, hogy megvegyem.


Lassan egy falam tele van bőrövekkel.



máj. 17. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Semmit. Ha megteheted, élvezd
Hát amíg nem megy az alvás, étkezés, munka es szex rovására, addig nincs vele baj
Irány a pszichológus
Egyéb
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a farmerekkel vagyok így. Ha meglátok egyet, ami megtetszik és nem is drága, egyszerűen nem tudom otthagyni, hiába folyik ki már a szekrényből, annyi gatyám van.

De úgy vagyok vele, hogy amíg nem ártasz vele senkinek és pénzed is van rá, addig nem akkora probéma. Még mindig jobb, mintha ezt a pénzt cigire, piára, drogra költeném.

máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van 2+1 övem. Ennél több felesleges. Vagyis gyűjtő vagy. Ésszerű keretek között nem gond. Valaki például ásványokat gyűjt.
máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meg kell húzni a nadrágszíjat 🤣😂
máj. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!