Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Telitalpú platform cipő 37...

AZoé kérdése:

Telitalpú platform cipő 37 évesen?

Figyelt kérdés

Idén valamiért belefészkelte magát az agyamba a gondolat,hogy nagyon tetszenek a telitalpú platform cipők és szandálok. Szívesen vennék párat a nyárra magamnak, ugyanakkor az sem hagy nyugodni,hogy 37 évesen ez már nem gáz? Kicsit úgy érzem ez sokkal inkább a fiatalok stílusa, és, hogy ennyi idősen már a klasszik tűsarok amit érdemes viselnem.

Kinek mi a véleménye erről?



máj. 18. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan vedd meg. Én 3 éve nyüstölöm a Tamaris platformos cipőmet. Általános iskolás éveimre emlékeztet, mikor a 90-es években divat volt. ☺️


33N

máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mikeXxX ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom mindkettő ideális viselet lehet annak megfelelően éppen hová veszed fel szerintem abszolút nem ciki ! 44f
máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen klasszik tűsarok? (amúgy 37 évesen muszáj ilyen debil szavakat használni, hogy "klasszik"? Gázabb, mint egy neonzöld lila pöttyös dominacsizma) Nincs is olyan sehol, nem divat, senki sem hord olyat.
máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok, nekem is van. Imádom 🤩
máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Bárki hordhat bármit. Ha valamilyen előadó vagy, akkor 90 évesen se gáz.
máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, én is imádom ezeket a platformokat, hordtam 23 évesen, most hordom 33 évesen, miért ne hordhatnám mondjuk 53 évesen is, ha egyszer tetszik?
máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is azokat szerettem, úgyhogy más magassarkúm nem sok van. Ebből is kiindulva nyugodtan felveheted…
máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kérdés inkább, hogy fogod-e tudni viselni, menni benne, nem károsítja-e a lábadat?
máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%
Drágám! Ki ellen akarsz lázadni?
máj. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi idősen és nő létedre nem jöttél még rá,hogy alkalomhozz vegyél fel dolgokat?

Elmész egy állatsimogatóba,játszóra,vagy a boltba a gyerekeidel "klassik"

tűsarkúban,mert te 37 éves vagy?

Ne viccelj már!

70 évesek hordanak edzőcipőtől kezdve mindent.

Ha kényelmes ,mert nem mindenkinek az a telitalpú,akkor vegyél egyet és nyomulj benne!!

máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!