Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell vissza varrni/röví...

Hogyan kell vissza varrni/rövídíteni a spagetti pántos ruha pántjait?

Figyelt kérdés
Konkrét semmit nem találtam hogy hogyan kéne jól megcsinálni, egyetlen egy videót dob be de ott is a pántot fordítja meg aminek semmi köze egymáshoz. Én úgy kezdenék hozzá, hogy elvágnám a pántot majd vissza varrnám ugyan oda ahol elvágtam(vagy alá). Nem szívesen tenném tönkre az újruhám ezért ha valakinek van jobb megoldás kérem írja le. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

#ruha #varrás #spagettipántosruha
máj. 20. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ruha hátulján csináld, úgy kevésbé lesz feltűnő, hogy megpiszkáltad.

Bontsd vissza óvatosan a varrást a pánt végén, ahol a ruhához csatlakozik, majd vágj le belőle annyit, amennyit szükséges. Végül varrd vissza ugyanoda az így megrövidített pántot és kész.

máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Konkrét úgy csináltam ahogy leírtad.
máj. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!