Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb női használt ruha oldal?

Legjobb női használt ruha oldal?

Figyelt kérdés

#Háda, öltözködés, divat, női ruha, ruházat,
máj. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem oldal, de Vinted.

Esetleg ruhavadász, remixshop, uzuzd (bár ez nem nagyon indult be, úgy láttam).

máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy milyen fazonú ruha áll jól neked akkor a Vinted jó szerintem, a többit nem nagyon ismerem. De ott tudsz keresni kategoria szerint, bár meg lehetne fejleszteni a keresőt.

Ha látsz egy szépet de nincs elég kép feltöltve ne szegyelj több képet kérni, ugyanez a méretezés is. Ha nincs odaírva a mellbőseg, derékbőseg, hosszúság akkor kérdezz rá. Akkor is ha pl M-esnek van hirdetve, hiszem abból is van kisebb és nagyobb, rövidebb, hosszabb.

Alkudni is lehet. Igaz higy rájön kb 1500 (postakoltseg es vevovedelmi díj) de ha tudod mit akarsz akkor megéri pláne ha kifogsz egy címkés ruhát vagy egy alig használtat. Erre is külön lehet keresni.

1. Én nem applikacioval használom hanem simán neten beütöm, és bejön.

máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vinted, marketplace
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!