Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan csinálhatnék világoskék...

Kisdork1 kérdése:

Hogyan csinálhatnék világoskék/zöld Converse-ből fehéret?

Figyelt kérdés
Vettem egy használt világoskék vagy világoszöld (inkább kékes, elég halvány szín) Converse cipőt, de rájöttem hogy nem sok mindenhez tudnám hordani ezt a színt. Van-e mód rá, hogy esetleg hipóval kiszívjam a színét és fehér legyen? Vagy ha átfesteném fehérre az mennyire nézne ki jól? Mindenképpen fehér színt szeretnék elérni. A cipő egyébként szinte új állapontban van, ezért nem szeretném tönkretenni, csak a színét szeretném megváltoztatni. Lehetséges ez? Van aki próbálkozott már ilyennel?

máj. 22. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hipó elsárgíthatja mind a vászon, mind a gumi részt is, én nem kockáztaténk.
máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ha veszel egy fehéret és azt használod.

Hipóval csak tönkreteszed.

máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eladod, az árából meg veszel egy fehéret.
máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hanyagolom akkor ezt.
máj. 22. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem értelek. Felveszel vele egy azonos, vagy hasonló szín felsőt, illetve hozzá sötét (fekete, sötét kék) nadrágot, vagy legging-get, és kész. Mért jobb a fehér? Na persze, ha nem ez a fajta szín a kedvenceid egyike, és kevés hozzá hasonló cuccod van, akkor meg azt nem értem: minek vetted meg?
máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bolhapiacon vettem észre, eredeti árához képest nevetségesen olcsó volt, a méret pedig pont egyezett, így hazavittem. Maga a fazon egyébként tetszik és azt hittem a színével se lesz baj, de azon kapom magam, hogy nem veszem fel mert kék. Szinte csak fekete, fehér cipőket hordok és ezekben érzem magam komfortosan, ezek illenek a ruhatáramhoz. Mindegy, úgy döntöttem nem kísérletezek, nehogy tönkretegyem, inkább eladom mert új állapotú, hátha valakinek ez tetszik.
máj. 23. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A fehér tornacipő nagyon gáz, jobb a színes. A fehér pár óra alatt tök mocskos lesz és úgy már szarul néz ki.
máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tatyó ***** válasza:

Fesd feketére. Az könnyebben kivitelezhető és jobban mutat mint a hipózott sárga, egyébként szét is szakadna a hipózás után használat közben.

A fekete textilfesték pedig jól el tudja fedni a kéket, meg amúgy is azt a színt hordod.

jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!