Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehetnék "rosszfiúsabb"?

Mivel lehetnék "rosszfiúsabb"?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy hiába hordom kb ugyan azokat a cuccokat mint XY ismerőseim valahogy őket komolyabban veszik. Viselkedésbeli különbségek nincsenek sőt.. a végeredmény viszont mindig az, hogy őket komolyabban veszik. Egyik csaj ismerősöm ajánlotta, hogy a "rosszfiús" külső nem lenne rossz, de úgy igazából nincs ötletem mik lehetnének azok az apróságok amik megváltoztatnák az összképet.
2010. nov. 8. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tetszenek-e a kapucnis pulcsik? Szerintem farmerral, sportcipővel kényelmes, egyszerű, laza viselet, és nagyon férfias.
2010. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Az megvan, hogy "Nem a ruha teszi az embert!"?


Ez itt különösen igaz, akinek a gyakorikérdéseken kellene megmagyarázni, hogy hogyan legyen kemény - nos, az látatlanban igen puha. Hogy úgy mondjam: puhapöts.

2010. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Milyen most a hajad?Hogy hordod(fel zselézve?)?
2010. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A kapucnit szeretem ige.

A hajam? Volt felzselézve is de nem volt túl hosszúra meghagyva úgyhogy nem állt túl jól. Most egyszerű 2-es géppel lenyírt.

Puhapöts? Mikor és hol? Majd meglátjuk ki a puhapöts?

2010. nov. 8. 13:41
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
hat irany a kondi...egy par honap mulva te leszel a legmenobb ha nagy izmaid lesznek,ezutan huzz fel egy baseboll sapkat,kapucnis felsot valami jo nadragot,es eskuszom komolyan fognak venni.
2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a meglátjuk ki a puhapöts dolgot hogy gondoltad megvalósítani?


Kezdjünk szájkaratézni? Lenyomozod az IP-met? Megvársz? Jöjjek ki?


Na, ezért nem vesznek téged komolyan!


Talán a tükör elé is állhatnál, és nézhetnél _NAGYON_ szigorúan. Addig gyakorold, amíg a tükör bele nem reped. (de csak nézni szabad)

2010. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm neked te agyatlan troll meg csak annyit üzennék hogy ha annyi életcélod van ezen a világon hogy normálisan feltett kérdésekre hülyeségeket válaszolj akkor kár volt megszületned. Én nem török feletted pálcát mert nem ismerlek és veled ellentétben csak az alapján mondok véleményt amit írtál és nem fikcionálgatok, de ha valaki ennyire sötét és rosszindulatú akkor csak biztatni tudom hogy 10 év múlva is csinálja nyugodtan ezt. Nyugodtan regisztrálj be mindenféle oldalra és nyugodtan trollkodj ha neked ez örömet okoz. De ha fikcionálgatunk akkor látom a lelki szemeim előtt ahogy ülsz a gép előtt egyik kezedben valami kaja a másikban cola se család se háziállat és minden örömöd hogy beszólogatsz. A te fajtád szokta nekem megmagyarázni különböző gamer oldalakon hogy a bab is hús mindenféle szaktudás és képzettség nélkül csak azért hogy elbassza valamivel az idejét. Ha válaszolsz én szívesen írok neked mert nem szeretném hogy hiába várd epekedve a válaszom hogy újra trollkodhass ha nem írsz én azt is leszarom de másokat kímélj meg rendkívüli intelligenciádtól. Így mindenkinek jobb.

Minden jót.

2010. nov. 8. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Bőrkabát,jó márkás menő fekete vagy teljesen hófehér cipő,drága holmik.Fekete napszemüveg.
2010. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Holnap meséld el, hogy hogy leosztottad a trollt! Ez annyira szexi és rosszfiús!
2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezded már érteni, hogy miért nem vesznek figyelembe? Mert rám pazarlod a figyelmedet, a gondolataidat, az idődet. Elaprózod magad és olyan konfliktusokat mersz csak felvállalni, amiből nem jöhetsz ki rosszul. A biztonsági játékos meg nem rosszfiú, akkor sem, ha kigyúrja magát és hoodiet hord.


Lehet, hogy troll vagyok, de te vagy a puhapöts. Egyáltalán, miért veszed fel a kesztyűt? Miért számít valamit a véleményem? Miért reagálsz rá? Vitatkozni egy trollal az valóban kihívás neked? Ha a pozíciódat egy troll meg tudja kérdőjelezni, ha úgy érzed, hogy ez ellen neked meg kell védened magad, akkor saját magadat sem értékeled kellően.


Akkor pedig miért gondolod, hogy mások majd tartanak valamire?


Ha majd kislányos sértettséged félreteszed, rájössz arra, hogy igazat írok. És abban a pillanatban sokkal többet értél el, mint amit egy tonna hajzselével, vagy egy raklapra való kapucnis pulcsival, vagy három év gyúrmázással.


Még egyszer mondom, hogy megértsd! Nem a ruha teszi az embert. Jellemző, hogy barátaid öltözékéhez hasonlítod a tied, a vislekedésbeli különbségeket elintézed egy "sőt"-tel, és "apróságokat" kérsz, amik változtatnának az összképen. Mit vársz, egy láncos brifkótól majd figyelnek arra, amit mondasz? Egy soklyukas bakancs fehér fűzővel már felruház a mogorva rendőrgyilkos image-zsal? Egy DG pólótól rajabb leszel? Egy bőrdzsekitől Hell's Angel leszel? Ha megpörgeted végre a pillangókést, akkor kerületszerte rettegett bicskás leszel?


Túl jó gyerek vagy te ehhez.

2010. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!