Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Quetschua téli kabátomban az...

Quetschua téli kabátomban az egyik címkét fel lehetett vágni és van benne vmi ezüst matrica. Ez mire való?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Áruvédelmi címke!



(Gy.k: lopásgátló!)

2010. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha belevarrták, akkor miért van rajta a jel, h vágjam ki?
2010. nov. 26. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán, mert már megvetted és zavaró lehet..
2010. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van ott a jel, hogy vágd ki, mert a legközelebb, ha a Decathlonba mész vásárolni gondot okozhat! Az összes Decathlonos ruhában ilyen címkék vannak!


Feleségem járt már úgy, hogy az egyik Cora-ban a pénztárnál ki kellett pakolnia a táskáját, mert állandóan bejelzett az áruvédelmi kapu, és egy régebben vásárolt félig üres rágógumis csomag miatt volt az egész!

2010. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Corában jártam így egyszer, hogy kifelé jövet jelzett a kapu, én meg teljesen pánikba estem, pedig tudtam, hogy nem loptam. :)) Mint kiderült, az egy héttel korábban ott vásárolt sálam belső felén volt egy átlátszó matrica, amit nem vettem le, mert nem láttam. Az jelzett. :))
2010. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nos felmerülhet a kérdés hogy igen de mikor megvettem miért nem csipogott az árú mikor kijöttem?? a válasz van mágneses és rádió jeles (kapu ill antenna)van egy úgy nevezett deaktivátor aminek meg kellene semmisitenie ki is lövi annál a kapunál ugyan de nem teljessen ezt hosszúvolna leírni itt a nevezzük kapuknál kissebb az erötér ezért nem érzékeli viszont lehet hogy egy másiknál ez a tér erössebb ezért a félig kilött matrica még jelzéssel bir ezért aztán mikor elmegyünk egy másik boltba ahol ugyan az a rendszer müködik és erőssebb a tér(mágneses-rádiohullám) meg szolalhat ennyit röviden remélem tudtam segíteni de ha van még kérdés szívesen válaszolok tisztelettel beliczki66
2010. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen kabátom és a múltkor épp a dechatlonba mentem vele. Elkezdett sípolni mikor beakartam menni. Félóra volt mire rájött a biztonságiőr, hogy ez a kabátom.
2010. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm panaszkodott állandóan, hogy az Auchanban mindig riasztott a kapu. Befelé ritkán, de kifelé állandóan. Mondtam neki, biztos a káros kisugárzása indítja be nála. (Azt tudni, kell, hogy az összes műszaki berendezése fél év után elromlik. Pedig elmondása szerint rendeltetésszerűen használja.) Na szóval fél évig járt az Auchanba, amikor az egyik biztonsági őr kérte, hogy mutassa meg neki a péztárcáját. És abban a legeldugottabb helyen volt egy lopásgátló. Azóta csöndben vannak a kapuk...
2010. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!