Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek ötlete? A...

F Szilvia kérdése:

Van valakinek ötlete? A férjem azt szeretné ha rövid szoknyában járjak +tanga stb. (szereti ha minnél sexibb vagyok). De én megmondtam neki hogy ebben a hideg időben nemtom megoldani, nem szeretnék felfázni.

Figyelt kérdés
Vagy tudtok megoldásokat? N. -né Szilvi
2010. nov. 29. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bundatanga a megoldás.
2010. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném a férjemet, hogy vegyen fel egy tangát, miniszoknyát, harisnyával, és menjen ki a kertbe egy fél órára. Ha bejön, és még mindig ez a véleménye, akkor jól kiröhögném... :)) És járnék továbbra is nadrágban, és csizmában, és bundabugyiban :))
2010. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Télen miért kéri ezt tőled? S&M-re vágyik vagy mi?
2010. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az útszéli prostikat így látja. Az én volt férjem is mindig ilyennel zargatott. Meg is mondtam neki nem vagyok k.El is váltam tőlle, mert kiderült ő volt a város bikája, holott falun éltünk, ő a városban dolgozott, és amikor hazajött, persze, hogy nem sok mindent tudtam róla. De kiderült hány kával tartotta egyszerre a kapcsolatot. Engem is azzá akart tenni. De én becsületes nő voltam akkor is.
2010. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van passzos nadrág, alá meg vastagabb harisnyát tudsz venni, az alá meg tangát. Fölé meg akár rövid szoknyát. Térdig érő csizmával, vastag zoknival nem rossz viselet.
2010. nov. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes..Az én feleségem farmerban és egy szép csizmában is nagyon szexi tud lenni..

Ha a tangáját akarom nézni akkor megvárom míg édes kettesben vagyunk otthon,és akkor látom...(húúúű egy álomnő)Viccet félre téve..Soha nem kérnék ilyet a feleségemtől,mert tudom,hogy milyen csontfagyasztó hideg szokott lenni reggel,és ha én farmerban fázom,akkor ő csak lefagyna miniszoknyában..Nekem meg nem szép látvány ha reszket a hidegtől egy nő...ez inkább lehangol..

25/F

2010. nov. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a kedves N. úrtól, hogy ha k.rvát akar feleségnek, akkor miért nem egy k.rvát vett el feleségül.


(34/F)

2010. nov. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne neki akarj tetszeni(főleg nem az egészséged árán),hanem te légy magaddal elégedett! Nagyon szexi lehet egy nő egy csinos nadrágban hozzáillő felsővel vagy ha már mindenáron szoknya,akkor abból is vannak télre valók vastagabb anyagból,abban nem fázik a feneked. Hozzá térd fölötti csizma+harisnya (abból is a vastagabb,nehogy nejlon legyen :D ) Személy szerint nagyon utálom,ha egy férfi meg akarja szabni,hogy hogy legyek nő,de hát ez van,ilyesmivel már én is találkoztam,főleg olyanok részéről,akik maguk úgy néztek ki,mint a lepukkant alkoholista csövesek...

Nem tudom,milyen szövegkörnyezetben mondta a férjed,de ha jóindulatú javaslat volt,akkor akár próbálkozhatsz más újításokkal (fodrász,kozmetikus,műkörmös) is.

2010. nov. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig küldött javaslatokat.A vastagszoknyás harisnyás nekem is megfordult már a fejemben.
2010. nov. 29. 08:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is hordok szoknyát télen, de legalább térdig érőt vastag harisnyával, de a férjem azt szereti, ha neki vagyok csinos, és szerintem ez így normális. Mármint, csinos vagyok a hétköznapokon is, utcán is, de igazán neki akarok dögös lenni, az csak rá tartozik.
2010. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!